Jump to content

Recommended Posts

Колеги, доста време мислих преди да пусна тази тема. Чувствам се доста неприятно да петня някой, но приемам нещата като закономерен завършек на нечие безочие и наглост. Реших да ви покажа истината такава, каквато е и да дам възможност на "набедената" страна за отговор на обвиненията ми. Тъй като считам темата за важна и доста поучителна, то ще я ъпвам ежедневно и всякакви коментари от ваша страна ще бъдат приети - било то положителни или отрицателни.

 

Измамника е познат във форума ни като Wyvern, измаменият в случаят съм Аз! Та споменатото лице миналата седмица, пусна обява в която гласеше, че продава Тунинг-части за Д-серия! От въпросната обява си харесах всмукателен колектор на Skunk2 и се договорихме по телефона на 08.10.2013 да го изпрати по възможност до 11.10.2013. Днес сме 16.10 и няма вест, нито от всмукателя, нито от колегата! Дълбоко се съмнявам, че колегата въобще притежава гореспоменатите части и затова в едноседмичен срок, ще бъде дадена възможност на измамника да се опровергае, а аз от своя страна, поемам ангажимента да сваля темата и да се извиня, ако аз греша!

  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле леле леле! Започвам да чета темата и от първите няколко изречения оставам с впечатлението, че си бил запален с хиляди левове. А то се оказва, че просто не си получил пратка навреме. А ти пробва ли да му се обадиш, да му пишеш във форума? Всичко става, ами ако е катастрофирал човека?!Познавам Миро лично, и мога да гарантирам че е адски коректен човек ;)

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, лично познавам въпросния човек който се опитваш да изкараш мошенник и със сигурност знам че не е такъв. Ти опита ли се да се свържеш с него на оставения в обявата телефон, или пусна темата без такива опити?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че има някакво недоразумение... познавам ,Миро, лично и мога твърдя, че е много точен и това ми се струва доста пресилено от страна на другия колега.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правих опит да се свържа с "колегата", но безуспешно! А именно защото съм "запален с хиляди левове" и доста съм патил от клавиатурни измами, точно заради това пуснах темата, това че доста хора сте доволни от неговите услуги, не се съпоставя с моите разбирания за "услуги"! Както казах давам му 1 седмица да даде обяснение тук.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да притежава въпросния колектор,понеже,преди тва беше мой,после на Сако от Първомай,който го предаде на въпросния човек...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. За малко да ти повярвам в 18.00ч ще ми го пратиш!:D/> Аз от 6 години се занимавам с продажба на части втора употреба и не съм имал до сега нито една рекламация или лош отзив от клиент! Ако лъжеш-лъжеш само и единствено себе си. Колкото до колектора ще си го купя нов! Хубава вечер!;)/>

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако попиташ хората които познават Миро 101% от тях ще ти кажат,че е рядко се среща толкова коректен човек.Пожелавам ти да имаш поне един такъв приятел.Мога също да ти пожелая да имаш поне 1/4 от частите които той има по мазета,гаражи и тавани,повярвай ми много са.Знам къде му стоят неща,а те са на 40км от Варна,това че не могъл да отиде до там да ти вземе колектора и да го изпрати в никакъв случай не го прави измамник.Затова с темата до тук ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...