Jump to content
bogomil18

Хонда сивик със задно предаване ?

Recommended Posts

Колеги снощи гледах едно клипче на хонда сивик 5ген. която беше със задно предаване и се замислих как е направено Публикувано изображение Смисъл дали е използван друг двигател (ако е възможно да се събере в коша ) ..Въпроса ми незнам дали е точно за тая тема и се извиням на модераторите ако съм виновен,ама ми е интересно как е станало и колко хиляди са хвърлени по подобен проект Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станало е по трудния начин!Дали с друг двигател отпред, дали с друг двигател отзад ...А колко хиляди ... колкото трябва ... "Кефа цена няма!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо съм запознат, но мисля че операцията се прави с двигател от CR-V и се ползва кардана, без предното (по желание може и 4х4). Прави се тунел доло и готово :D :D Цифрата е доста голяма според мен, самия swap на В20 си е около 2000 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на клипа е една черна 5-та генерация тя е с нисански мотор ср20дет , много работа и много пари за кола без баланс според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снощи гледах едно клипче на хонда сивик 5ген. която беше със задно предаване и се замислих как е направено Публикувано изображение Смисъл дали е използван друг двигател (ако е възможно да се събере в коша ) ..Въпроса ми незнам дали е точно за тая тема и се извиням на модераторите ако съм виновен,ама ми е интересно как е станало и колко хиляди са хвърлени по подобен проект Публикувано изображение

 

Ако е седан, има фабричен модел 4х4...

Сигурен ли си, че е само задно предаване?

D16Z7, рядка японска птица. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната пета генерация която дрифти по писта е с мотор от С2000. Проекта е на някакви японци. Пазех някъде линк към темата с проекта, но съм го затрил за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...