Jump to content
ЯНКО ЯНЕВ

HONDA CIVIC 1.3 75 коня 95 година

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ХОНДАЖИИОт една седмица и аз карам ХОНДА всъщност имам 2 една сивик 1.3 и едно ЦРВ но малката ми прави проблеми първо че като е студена и вдига 3000 оборота за 2 мин.(но това го разбрах от този форум как се лекува) но имам и по голям проблем........до 100км няма проблеми набира си добре но от там на горе не може най много до 120........казаха ми че е от скоростната ми кутия питам ВЪЗМОЖНО ЛИ ДА Е ОТ ТОВА ако може помогнете МОЛЯ......БЛАГОДАРЯ предварително на добрите хора от HONDA CLUB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоростите нема как да е вереваи ми ;) нещо газчица тва онова некакви горива алтернативни.Въглища ,мазут ,газ на браун и тн ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих газ, но и на бензин не вървеше а ми казаха 4е скоростната ми кутия била сменена и за това не върви

Редактирано от MIYAMOTO
Не цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100 % не е от кутията виж си гърнетата по-точно задното!!!! А преди 100км пьргава ли е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да по пъргава е преди 100 после спира.Махнах катализатора проверих филтрите но и аз си мисля за скоростната кутия защото като ми казаха за оборотите моята не е така със 110км на 5 оборотите ми минават 4000.Някак си като че ли ми идват къси.........знам ли.А и ми казаха че имало кутии с дълги и със къси скорости тръгнах да търся кутия и намерих и човекът ми каза че тази кутия била от 1.5 V-TEC 96'-01 И ставала за моята без проблем и била с дълги скорости и по икономична,и за това питам може ли да е от това и да отивам да я купувам.........ПОМОГНЕТЕ ДОБРИ ХОРА......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега с по дълга кутия ше я застреляш от упор с ловна пушка .Слушаи и чети що ти пиша не е от кутията .Качи се утре и пробваи на 3та макс колко ша дигне и пак ти казвам не е закутията виждал съм даже и отворена такава :rolleyes::D и не е от нея .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОБРИ ЧОВЕЧЕ остави тая кутия на мира и си погледни центровката

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 3 скорост на 8000 оборота 110км.повече не може.а до колкото знам трябва да е поне 150км.и на безин и на газ.качих се и газ от 3 нагоре цедих ги до 8000 оборота краен резултат 5 скорост 140 след 5 мин газ до дупка................и на двете и на газ и на бенц.моят кум имаше същата само без клима на 3-160км,на 4-190км на газ.Аз при това цедене от 120 да 140 5мин мъки.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли вообще какво пишеш колега?? как на 3-та на 8000 обората ще си на 110КМ нещо или ни будалкаш или километража не ти е в час! Поздрави;)/>/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май наистина не е лошо да сравниш километража с някоя друга кола или GPS.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колкото и пъти да съм сверявал с GPS, все GPS-a показва със около 7-8 км по-малко от скоростомера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоростомера винаги дава разлика по GPS но недава по 40 50 километра ;)И земи и погледни зацепването на тая кола накрая хубу се сети Миамото .Почти сам сигурен че скоро си сменял ремък.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах сьщия проблем преди години.При мен се оказа центровка.При смяна не ремьк в сервиза не бяха си свьршили добре работата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз я купих преди 15 дена и братчеда го е сменял,аз не съм.Но утре отивам да ми гледат центовките и после ще пиша какво е станало дано сте прави братлета.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бас че центровката не ти е кат хората, мойта така я бехме зацепили че я бехме измърдали с 2 зъба, палеше ама не вървеше много повечче от 100 не дигаше

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина вдига обороти, а няма скорост, какво друго освен съединител може да е?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в смисъл какво да му е на съединителя........?

Ако наистина вдига обороти, а няма скорост, какво друго освен съединител може да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да боксува,приплазва и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес ходих и ми казаха за центровката че се разминава с един зъб и утре или вдруги ден ще го направят и ще видим дали ще върви та се къса.......ако се оправи страхотно ........БЛАГОДАРЯ на myamoto i fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...