Jump to content
Dimitrov93

d14a4 turbo до 160-180 коня

Recommended Posts

Нищо не намерих в търсачката, дали има някои колега, който е слагал някоя малка турбинка на д14а4, зачетох се в чуждестранните форуми и видях, че ги има бая. Има ли и тук такъв проект, предполагам този двигател може да издържи без проблем до 160 коня, има турбо китове(както и 2-ра ръка части), предполагам, че едно такова леко турбинириране може да излезе дори и по ефтино от full vtec swap на 160 коня, където цената си е 2000 както и да го погледнеш .. :)Мерси предварително !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прегледах го проекта, евала на момчето, но за съжаление аз не съм така технически грамотен като него Публикувано изображение във форума други проекти на д14-ки не намерих аз явно няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си мисля, че всички са с грешно впечатление отнсно средствата по турбиниране на 1 мотор. Много е вероятно бюджета да удари граница близка до суап на мотор. Най-евтините китайски турбо китове по спомен бяха около 1300лв с монтажа. Ако се търсят, части отделно втора ръка, съм сигурен, че няма да е много по-малко. И всичко това не включва настройките на смесите.Не те разубеждавам, просто не си мисли, че за 500лв ще турбинираш мотор. Също предполагам, че 160 коня е оптимистично за стоков мотор, особено с нормална изпускателна и смукателна система.

Редактирано от Ryuugan
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си голям оптимист, ако си мислиш че с 2000 лв ще изкараш конете на б16а и колата ти ще е надеждна за всекидневно каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

160к.с. на колелата или на главата.Колегите по-горе са прави, за цената на турбо кита,колкото пари за Д14, толкова и за Д16-ка!Или греша?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:d159944d2a D14A3 turbo Публикувано изображение тук още не и давах всичката гас Публикувано изображение колата вървеше на предния калник на Сивик 5 купе B18 с плюсове Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...