Jump to content
SR-71

Недоволен клиент разби BMW M6 пред салона във Франкфурт

Recommended Posts

Италианецът от ирански произход Пурмохсени Хади и приятелят му Томас Брунер изпочупиха баварска M-шестица с боен чук и брадва в знак на протест срещу некачествените сервизни услуги на производителя. Демонстрацията се състоя точно пред входа на Международното автомобилно изложение във Франкфурт.

http://fakti.bg/avto/76755-nedovolen-klient-razbi-bmw-m6-pred-salona-vav-frankfurt?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко вьрти чукаПубликувано изображениеГоляма анти-реклама и то точно на авто изложениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати глупаците едвам изкривиха ламарините на М-ката хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куките веднага се появиха за проверка :lol:/>:lol:/>:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. То в случая не е важното колко са я покривили колата. Тоя като го гледам може да си позволи още 10-15 пъти да я строши, докато се усетят. Въпроса обаче е- Защо не могат да му поправят колата по дяволите?А аз си мислех, че само в Бг представителствата са смешници...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел с Бмв 6-та М повер, след 20 000км всяка седмица ремонт на скорости.В гаранция и постоянни електронни проблеми, продаде го и се отърва!Загубата беше огромна, ама диша спокойно с друг дръгел, Каен магнум с разход 500гр масло София-Слънчев бряг!Като го кара леко долива 200гр.А и на Бмв им дават фабрично да си лапка масло, уж за охлаждане било!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел кара колите на братя Диневи скоро ми се оплакваше пак ...е няма такива боклуци това немеца да се прееебе така да ми го казваха преди години нямаше да вярвам то случаи то чудо имам чувство,че са безброй...Имат един Лансър 10 не е Ево... Е не можем да го счупим казва тва е желязно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...