Jump to content
kvd74

Подходящи свещи за Сивик

Recommended Posts

Кои са подходящите свещи за този мотор? В руския каталог излизат 4 вида: (ZFR5F-11) (NGK) ,(ZFR6F-11) (NGK) ,(ZFR6J-11) (NGK) и (KJ20CR-L11) (DENSO).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NGK:ZFR5F-11 /2262/ обикновениZFR5FIX-11 /2477/ иридиевиDenso:KJ16CR-L11 обикновениIK16 иридиевиVK16 иридиеви:thumbs1:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нормална експлоатация NGK ZFR5F-11, при по-високо топлинно натоварване - NGK ZFR6F-11. И Denso ще свършат работа.Иридиевите идват по - скъпи, но са с по-голям ресурс от обикновените. Всеки си решава.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нормална експлоатация NGK ZFR5F-11, при по-високо топлинно натоварване - NGK ZFR6F-11. И Denso ще свършат работа.Иридиевите идват по - скъпи, но са с по-голям ресурс от обикновените. Всеки си решава.

Пич ако караш на газ има специални свещи за иридиеви за газ има и за бензин .Препоръчвам ти NGK но гледай да е японско ,че на последно време има и френски .Ако смяташ да си караш количката дълго време си сложи иридиеви ,но си ги купи от Ebay излизат около 70-80лв а тука в бг са доста по - скъпи .Заслужават си и се избиват аз карам вече близо 90000км с тях а си ги взех за 60 лв комплекта ,ако бях сложил обикновени до сега да бях сменил поне 4 комплекта по 30 кинта комплекта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша в темата на колегата, но някой може ли да каже откъде (не броя Ebay, става въпрос за София) могат да се купят "истински" иридиеви свещи, а не ментета?В Бултрако цената на една свещ (иридиева) е 60 лв. (по спомен) :ph34r:/>/>/>Лично аз карах моя D15Z8 с ZFR6FIX-11 и бях доволен.Свещите ги бях купил за около 60 лв. (преди няколко години), но не бях сигурен, че са "истински" (в смисъл качествени).В момента съм със ZFR6F-11 и съм доволен, но е време да ги сменя.

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в КОСЕР иридия е достъпен.по 22-3 лева са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...