Jump to content
Izverg

Mini-me ръководство

Recommended Posts

Здравейте колеги! Търся линк с обяснение на български как се прави mini-me от d15b7 към d16y8. В интернет има много обяснения но всичките са на английски и не мога да ги преведа с точност. Предстой ми да слагам такава глава и както аз така и майстора който ще ми го прави не се е занимавал с това преди. Набавил съм си глава, делко и повреден комп п28 за донор на моя п06. Ако може някой да ми обясни, от компютъра до къде се пускат кабели за витека. Казаха ми, че ще ми трябват и нови свещи за y8. Нали знаете, че всеки дава съвети и не всеки път са верни. Затова всякакви подробности и препоръки са добре дошли. Като например къде да си пратя компютъра и донора за да ми направят един работещ с витек?

Редактирано от Izverg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/forum/post605.html

Аз съм вече с д14А3 мини-ми, дори и вал с бутала и биели от д15 сложих.... 1500 км добре е за сега, лесно става процедурата но се приготви за много разходи Публикувано изображение!!!

Редактирано от Tegk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не намериш кой да ти преправи Еку-то без пари ми го донеси.Пропуснал си ламбда сондата в списъка нещо :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и без ламбдсонда да кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с d16y7 какво е нужно да си набавя? Колата е със смукател от d15b7 и изпускател от 125 коня ? Глава, комп(какъв !?), делко друго ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всякаде има описание с нужните части за мини ме. Например може да погледнеш в моята тема какво съм си набавил аз -> My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О не съм погледал! Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...