Jump to content
Sisqo

Есенна Хонда среща - Дупница

Recommended Posts

Един параход на нафта и 100тина кебапечта моооже ли да намине :P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

типа Андреика още един пат кат питаш и ша ти отговора не :lol: :lol: :lol: .Мнооясно бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се идва на тази среща, но все още не мога да потвърдя, защото тези два дена са ме сложили да давам дежурства :( Надявам се много да намеря с някой да се сменя, и ако това стане се пиша от петъка.. Не мога да не уважа Фриси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краен срок за потвърждаване и превеждане на парите? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 дни преди срещата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци... специално за тази среща ще купя 1 кашон с биНоклИ да ви раздам преди да почне срещата Публикувано изображение

 

П.С. - Специално за Йосиф ще взема телескоп за следене на спътници...

 

П.С.1 - От Радко ще са кебапчетата и каса бира Публикувано изображение

 

ЕЕЕЕЕйййййй мармотттТТТТТ ще подам сигнал до въздушните сили на НАТО за червен обект мязащ на МИГ29 който се опитва даа излети от самолетната писта на Сепарева баня да са в готовност отлепи ли се от земята да го свалят......
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванееее хвала курееее...

+2 за събота 12.10.13...идваме с братчето....2ма много луди....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, за петък става въпрос. Сутринта се чух с хората, казаха че няма да е проблем да съм на свободна. Иначе като час, нещо сборен пункт ще има ли?;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don_Enco - 2бр за събота 12.10.13

KRiS_KN - 1бр 11.10.13.

joskata -+2бр за събота 12.10.13.

Тони аса - 1бр 11/12. 10.13

фриско 2бр 11/12. 10.13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци... специално за тази среща ще купя 1 кашон с биНоклИ да ви раздам преди да почне срещата :)/>/>/>

Силни думи :rolleyes:/>/>
И много възможни :lol:/> :lol:/> Въпросът е: Ти ще застанеш ли до рекса на линията? Както ОФИЦИАЛНО хвърлям ръкавицата на ИЗАНАГИ-то :lol:/> :lol:/> :lol:/> с колата на Боби :lol:/> :lol:/> :lol:/>
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че защо да не застана? :blink:Нека не залагаме тигана преди рибата ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци... специално за тази среща ще купя 1 кашон с биНоклИ да ви раздам преди да почне срещата :)

Силни думи :rolleyes:/>/>/>
И много възможни :lol:/>/> :lol:/>/> Въпросът е: Ти ще застанеш ли до рекса на линията? Както ОФИЦИАЛНО хвърлям ръкавицата на ИЗАНАГИ-то :lol: :lol:> :lol: с колата на Боби :lol: :lol: :lol:
Е ти луд ли си бе Жоре, то купето припада от почти стокова атмосферна 18-ка на 400м, ти искаш да му излизаш с колата на Боби :D :D
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Петър купето е доста силно, в момента е с проблемна кутия, но не значи че не върви. Мога да гарантирам, че е минимум кантар с колата на Дойчин (13.0).А със моята кола не мога да разбера какъв е проблема на HPP тийм?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми просто си с много силна кола Кало, и си трън в очите на препариращите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци... специално за тази среща ще купя 1 кашон с биНоклИ да ви раздам преди да почне срещата :)/>/>

Силни думи :rolleyes:/>/>/>/>/>
И много възможни :lol:/>/>/>/> :lol:/>/>/>/> Въпросът е: Ти ще застанеш ли до рекса на линията? Както ОФИЦИАЛНО хвърлям ръкавицата на ИЗАНАГИ-то :lol:/>/> :lol:/>/>> :lol:/>/> с колата на Боби :lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/>
Е ти луд ли си бе Жоре, то купето припада от почти стокова атмосферна 18-ка на 400м, ти искаш да му излизаш с колата на Боби :D/>/> :D/>/>
:D/> :D/> :D/> :D/> Това е щото Пешо не може да я кара :D/> (без да се обиждаме) Кало нямам нищо против теб както и към когото и да е.Предполагам че това важи и за всички от ХПП ;)/> ;)/> Просто искам да видя как на Митака рекса те тормози :D/> И както казах всичко е за да става ФЪН-а просто.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойчин не Ви ли показа как върви купето с прецаканата кутия на месечната, или забравихте ?На Дупница или ще дойда с него както е с прецаканата кутия или ще е разглобено и ще съм с D14-ката, едва ли ще успея да сменя кутията и съединителя навреме, че нямам лев ... грам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има спортна злоба, иначе няма да има епични стартове и запомнящи се победи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с таз кола леко бавен съм аз: ще гледам аз вас

Редактирано от djudista

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки знае, че трябва да има ланкане и силни клавиатурни изяви преди Дупнешката среща... иначе няма да се казва "Дупнешка среща" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойчин не Ви ли показа как върви купето с прецаканата кутия на месечната, или забравихте ?На Дупница или ще дойда с него както е с прецаканата кутия или ще е разглобено и ще съм с D14-ката, едва ли ще успея да сменя кутията и съединителя навреме, че нямам лев ... грам.

Точно така. Дойчин ни показа как ти върви колата :D/>/> Това беше малко сее1 на умряло куче нож да вадиш:D/>/> но победата си е победа браво :worthy:/>/> (подробности от сорта че колата била на 0.6/0.7 налягане нямал гуми и тем подобни са не нужни.Но все пак мисля че е редно АКО дойдеш с МИГ 29-та :)/>/> да му дадеш шанс на момчето(тоест аз) да припаднем даже с повече) Както казах в по горния ми пост: "нямам нищо против към когото и да е" не ме разбирайте погрешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартове ще има за всички от сърце.Мен не ме е страх да падна, не се вземам толкова на сериозно, да се мисля за най-добрия шофьор с най-бързата кола или някаква подобна глупост :DАко беше така, нямаше да правя стартове със счупена кутия и превъртащ съединител на 0,8, при положение че е настроена на 1 бар ;)А и все пак колата не е правена за драг, не е само реактивен мотор в щайга, а както виждате има климатик, спирачки, окачване, пълен интериор и сега не слагам ковани карантии да я правя по-мощна, а бърза рейка ;)Имам една друга машина, когато стигна до нея ще си пишем пак ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати, чак скучно ми става с тва п*шкомерене и делене на отбори :D Да идем да си направим кефа и после да седнем на една маса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко, аз не, те се закачат другарко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе яката работа си е. Качваме налягане с клавиатурни закани, още преди самите гонки. Публикувано изображение

 

Уточнение: Кефя се на хора които изпълняват заканите си и застават на старта след това.

Много ме дразнят обаче мишоци, които само лаят тук, а после ги няма...

 

Всичко атмосферно до 1.6 да заставаааааа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе яката работа си е. Качваме налягане с клавиатурни закани, още преди самите гонки. Публикувано изображение

 

Уточнение: Кефя се на хора които изпълняват заканите си и застават на старта след това.

Много ме дразнят обаче мишоци, които само лаят тук, а после ги няма...

 

Всичко атмосферно до 1.6 да заставаааааа!

 

РАДОСЛАВЕ снощи не ти ли беше достатъчно ? :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАДОСЛАВЕ снощи не ти ли беше достатъчно ? :D/> :D/> :D/>

Ооо обръщението "РадославЕ" наистина ще разпали страстите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази среща ще се реши един отдавна започнат спор,а именно кой мотор върви повечед16з6 или д16з5.Купетата са еднакви,ЦРХ 2г. като килограми еднакви,кутиите с еднакъвфайнъл и разлика само в 5 скорост което не е от значение,двете с 15ки джанти.Водачитес еднакви килограми,максимум разлика в оборудването до 20кг.Става въпрос за 402м.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да дойда и аз с БИГ БЛОКА в EG-то да видя колко върви. Дано не ми пресече котка път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАДОСЛАВЕ снощи не ти ли беше достатъчно ? :Dstyle="font-size: 9pt;">:Dstyle="font-size: 9pt;">:Dstyle="font-size: 9pt;">

Лелеееее. Е сА се ядосах!!! Правя се на варел и ПРЕПАРИРАМ! Жоро, качвай се на някоя B16-ка и заставааай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета успокойте се малко, да не паля d13-ката на газ да ви показвам :D Нищо че снощи митака ме би с джипа, пак заставам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така кат гледам се заиграхте на клавиатурите , ще помоля да няма после в последния момент запиши ме и мене .Темата е за организация .Ако искате ще ви направя нова да си ги мерите там ,моя и тои не е малък ,да знаете .На пистата ще си проличи всичко .Мно мие кеф после ма ти си по лек ,буст контролра се еба , плъзга ми саединителя ,не стартирах как трябва испуснах 2ра ,гумите са за кофата ,тейки са джантите ,резервната гума е мека .Моля ограничете малко споровете , ма малко ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишкомера е необходим уред за нахъсване на участниците на пистата.

Трябва да се дигне адреналина малко.Виж,това дали човек може да

преглътне резултата е друга бира.Мисля,че никой не се зима на сериозно.

Ма кой знае,може да има и скрити лимонки!Абе шоу да става.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фела, дай да ги разтреляме всичките тия с наще консерви и да сядаме да пием, па те после да се надлъгват :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАДОСЛАВЕ снощи не ти ли беше достатъчно ? :Dstyle="font-size: 9pt;">:Dstyle="font-size: 9pt;">:Dstyle="font-size: 9pt;">

Лелеееее. Е сА се ядосах!!!/> Правя се на варел и ПРЕПАРИРАМ! Жоро, качвай се на някоя B16-ка и заставааай!
rofl Радко не че нещо ама мога да предположа Жоро в коя конкретна б16-ка ще се качи :D :D :D Даже май до преди малко я гледаше на едно паленце как се врътка :DП.С. Сисо, Ванка.... и мойто варелче и мойто....Май само в пиенето ще участвам аз ама айде :D:drunk:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немам време да я закарам на пистата и си я настривам пред нас :lol: инак от малко игра вчера с ролката стана по добре колата .Даите идеи за манджа ,скарата на пистата е в задължителните дисциплини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата е ясно - Андрешко е главен герой на скарата :D А за вилата стандартните менюта + задълже Чушки бюрек ! п.п Може и едно агънце да вземем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радославе ;)/>/>/>/>/> Митака ти отговори в коя кола ще ме виждаш най често. Разбира се ако успееш да ме догониш, ако не като свърши гонката ще те изчакам да ме видиш :D/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/> Митко от първия път позна че ти ще гледаш от ВИП-а :D/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/> :D/>/>/>/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така спирам с хейтването но преди това ОФИЦИАЛНО ПРЕДИЗВИКВАМ : Боби Сисо Фади Пешо Кало Дойчин Цеци Калин Радо и Митко :D/>/>/> :D/>/>/> Ако искате може поотделно,ако искате може да застанете един до друг аз ще застана зад вас :D/>/>/> :D/>/>/> :D/>/>/> Извинява се за спама и да не съм :offtopic:/>/>/> ще ви наказвам и 2та дена :tooth:/>/>/>

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...