Jump to content
Civic111

Дефект в стъклата на 6-та хеч

Recommended Posts

Здравейте колеги,

не съм попадал на подобна тема,а ми е страшно интересно и се надявам някой да обясни.

Напоследък забелязвам проблемна зона на задните странични стъкла. Намира се точно на извивката в края на стъклото забелязал съм го на моят сивик и на много други сивици. При някой е почти незабележимо,но го има, при други го няма. От какво се получава и евентуално може ли да се отстрани без смяна на стъклата. Очаквам вашите отговори. Благодаря предварително! Публикувано изображение

 

Редактирано от EK3_LS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получава се разлепване на триплекса на всички коли с марката РЕНО го има почти на предния прозорец в ъглите,получава се просмукване на въздух от не добра херметизация ,според мен нека се изкажат и други но без смяна на стъклото няма да минеш освен ако не те дразни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страничните стъкла са само калени, за да може при удар да стават на сол и да не наранят пътниците. Триплекс до колкото знам са само предните стъкла на колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва правоъгълното блокче според мен е няква подложка или лепенка или нещо такова което уплътнява вибрации или нещо подобно, и просто с времето започва да прозира и да се вижда. Не съм сигурен дали на моита се вижда ама вода не пропуска или поне не съм забелязал.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така,не се притеснявай.Виждал съм този ефект/дефект при поне още 5 хеча.

Редактирано от longfinmako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при моя сивик е така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно отдолу има нещо с такава форма защото при мен е абсолютно същото, но не се бях заглеждал по други сивици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...