Jump to content
Plamen Petrov

ПОМОЩ ! Проблем хидравлика Аccord 98г.

Recommended Posts

Здравейте,днес ходих да сменям ангренаж,както и ремаците на климатика и хидравликата.Всичко беше ОК,смениха ги,сглобиха всичко и в момента в който паля колата да я изкарам от сервиза,помпата на хидравликата започна да вие,а като се завиват гумите на дясно или ляво започва още по-силно да вие.Истинският проблем обаче е следния,че връща хидравличната течност през казанчето,като гейзер.Усилва се също според това дали се завива или не,буквално изхвърля течноста от системата,вместо да я върти вътре в нея...Помпата не е бутана нищо,освен,че я развиха от двигатела за да я мръднат настрани за да развият генератора и ангренажа..Според Вас какво се е случило и как да я оправя? Нямах хидравлична течност и купих от Лукоил някаква просто колкото да има в момента,да не стои на сухо и докато намеря някакво решение на този сериозен проблем..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно са объркани маркучите на хидравликата или има запушване в някой маркуч.Съмнявам се да имаш проблем с рейката особено при това съвпадение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно са объркани маркучите на хидравликата или има запушване в някой маркуч.Съмнявам се да имаш проблем с рейката особено при това съвпадение...

Маркучите не са махани от нея.Просто я развиха от двигатела и я преместиха малко встрани,не е разкачано нищо от нея.Преди това нямаше проблем.А за рейката имам малък теч от нея,но той е много лек и изобщо не съм имал проблеми с него,така че както казваш едва ли е от нея.. Редактирано от Plamen Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи нещо подобно, когато преди няколко години сменях ремъците на Акорда ми 1.8 99 година. Помпата започна да хвърля течност, волана не се държеше добре, имаше май и виене. Консултирах се с майстор, препоръча смяна на помпата. Аз обаче реших да пробвам и като охлабих ремъка малко, всичко се оправи! Така си я карах още няколко години и я продадох. Проблема не се прояви повече.Виж да не са ти пренатегнали ремъка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...