Jump to content

Recommended Posts

Моля ако някой е мерил Д серия да каже някакви цифри. Става дума за напълно оборудван двигател със скорости, съединител, колектори, полуоски, маркучи.. всичко от-до. Прилагам и снимка. Та колко според вас ще тежи това чудо ?

 

Публикувано изображение

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един български филм и една от репликите беше "На кантара!" :) Колега , според мен има около 250 кила със всичко изброено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130-40 kg като сме тръгнали да предполагаме ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един български филм и една от репликите беше "На кантара!" :)/>/>/>/> Колега , според мен има около 250 кила със всичко изброено.

Аа колега, не ме плаши така :D Много се надявам да не мине 200кг.В нета има само едно число, което се върти на всякъде и то е както казвал K1r1L - 140кг. Но не се разбира точно с какво е мерен. Знам, че е с кутия. Но този, който мен ме интересува на снимката е със всичко по него и дори само изпускателя ще тежи доста. Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе от каде ще го получаваш Киката е прав около 140 кила в района на БГ с куриер не повече от 70 кинта за доставка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може на вторични да го дава и за това да пита :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Англия ще пристига, ама се чудя заслужава ли си. Естествено цената зависи от килограмите и за това ми трябва да знам каква му е горната граница като килограми.Как ще дам хубавата Z6-ца на вторични аа :D

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Англия ще пристига, ама се чудя заслужава ли си. Естествено цената зависи от килограмите и за това ми трябва да знам каква му е горната граница като килограми.Как ще дам хубавата Z6-ца на вторични аа :D/>

знам ли всякакви хора има една кака в щатите си върнала NSX-a на вторични... без да е ударен и без да му има нищо била стара вече и айдее....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 кила ако е е добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...