Jump to content
SeSSion

B18C4 Газов инжекцион

Recommended Posts

Здравейте! Понеже на бензин не е от най- евтините начини за предвижване, реших да си сложа газов инжекцион. Спрял съм се на BRC, защото четох, че бил един от хубавите и мисля да отида в Пловдив в официалният им сервиз да ми го сложат. Искам да прочета вашите мнения по въпроса, относно марката, трябва ли да настоявам да ми направят нещо, което иначе няма да направят и такива работи, каквото се сетите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРЦ е много добър избор.Слагай само с БРЦ инжектори тези с рейл не ги и поглеждай!Успех с избора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След монтажа, искай задължително настройка в движение, градско извън градско, магистрала и т.н. Високи ниски обороти, преди да включен втек, след включването му- до края, на границата преди да се включи на 5-та и т.н. Успех дано попаднеш на кадърни хора. И да БРЦ е правилния избор, но както каза колегата по-горе, който е много наясно с нещата да е с БРЦ инжектори. Преди да монтираш газовото се увери, че кабели , свещи, капачка, бобина и т.н. са наред.Поздрави

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти на втек инжекционът автоматично да преминава на бензин. Кеф ти да се гониш, кеф ти е да си караш иконимик на ниски.;)

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си го, но четох, че нещо не било хубаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, но ако караш градско и по магистралите не вдигаш повече от 140-145км/ч . Ако караш по магистралата примерно със 160 си във втек-а и няма да излязат сметките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си го, но четох, че нещо не било хубаво.

Защо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си го, но четох, че нещо не било хубаво.

Некой спецАлист ли ти го каза или некой съученик?Съвсем нормално е при недостиг на газ копма да минава на бензин.А и вече навлезнаха компютри вкарващи бензин да конпенсират бедна смес,без да изключват газоподаването.И скоро и аз ще си лепна такъв, да не се занимавам с превключване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен след 5200оборота,малко преди втек удара,газовата сама минава на бензин.с нормален испарител съм и леко разпробити дюзи.след 4-5 хил оборота,голям процент сурова газ напуска колата през ауспуха,без да е изгоряла.просто газта не изгаря с бързината на бензина.на 5та със 150 съм на 5000 оборота.отам нагоре бенц.ще останеш доволен от брц

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла от минаването на бензин над определени обороти?Ниско бюджетни дюзи от типа на рейл валтек защото не могат да захранят автомобила в целия диапазон това е едната причина.Втората е запазването на двигателя по точно клапаните които при натоварване по бързо потъват леглата и от там прегарянето им.Защо се получава така?При пълно натоварване температурата се повишава и при 3000об. 4000 и т.н. и с това ускореното потъване.Какво е решението?Проверка на всеки 20000км. и при нужда регулиране.Това става много лесно и елементарно.Другия вариант е контролирано пускане на бензин при определено натоварване и обороти с определен процент.Тук резултата е най добър защото и разхода на бензин е най малко като не се пропуска задължителната проверка на клапаните.Всеки си има има глава на раменете и сам решава кой вариант да избере било то за състав на елементите било то за софта.Успех в избора.

Редактирано от landir
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@

darius Съученици нямам в този момент. Публикувано изображение Мярнах го в една тема.

 

Какво ще кажете за сервиза в Бургас или да ходя в Пловдив. Също така инжекционът в бургаския сайт е със 150лв. по- евтин същия модел, но ако е засметка на качеството на монтаж, бих се отишъл до Пловдив или София.

Редактирано от SeSSion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...