Jump to content
bezdeltcho

Технически проблем

Recommended Posts

Здравейте,днес до като карах първо светнаха сигнала за книжката и ABS-a. След това 30 км светна и символа акумулатора.Джипа е CR-V CTDI 2006 г.Моля за съвет какъв е проблема, защото съм извън България.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не си черпил когао си купувал колата и сега едно след друго :)/> Шегичкам се :)/> едва ли едното има общо с другото, просто кофти късмет, за АБС ще трябва диагностика, лампата с аку е светнала щото сигурно динамото е отказало да зарежда. Ако имаш под ръка мултицет замери колко волта показва на запален двигател, трявба да е около 14. Ама ти так аили иначе като идеш на диагностика за АБС ще си покаже и що свети аку. А до тогава икономисваи ток че да не те остави на пътя :)/> и си зареждаи акумулатора при всяка възможност докато отидеш на сервиз. Без динамо с пълен аку и тая модерна кола с толкова електроника без никви консуматори по нея да пускащ мисля може би ще минеш едни 20-30 км преди да останеш на пътя ама да не те излъжа :)/>п.п. къв сигнал за ква книжка е светнал ???

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам, ... ама тва не е ли същотоhttp://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=154222

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва аку, Еку ли ще да е или аку?!?

Сигналът за книжката Слави, не знаеш ли?!? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аку, си е аку, еку си е еку недеи меши сега абривиатурите :) Със сигнала за книжката не съм запознат , но явно светка да те подсети да си прочетеш ръководството за употреба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...