Jump to content
CR-V 2006

Сервиз във Варна за монтаж на газов инжекцион BRC - Honda CR-V 2005

Recommended Posts

Може ли да ми препоръчате добър автосервиз във Варна за да ми монтират газов инжекцион на Хонда CR-V - 2.0 i - 2005 г.От много четене из форумите "достигнах" до модела на BRC SQ 24 ?! Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиностанцията на вятърна мелница,зад нея уличката караш около 200м .В ляво е срвиза.Не знам имена,човека от край време кара/ше Хонда и е един от първите газаджии.Газовият инжекцион на TypeR-a на колегата Pikap е монтирван там и предполагам е доста доволен!Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз джили кар намира се зад клуб AJ до кат газаджиата се казва Миро, аз си сложих моят инжекцион там марка агис е а колата ми е Мазда 6 2.3. Мога да кажа че човека е компетентен и не гледа само как да ти монтира едно газово и затова си позволявам да го препоръчам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казах BRC вав Варна няма читав сервиз на тази марка ! Всеки си ги монтира как му е кеф а не както триабва !

Мога да ти пратиа снимки

От личен опит !

 

Много е важно кьде ти слагат - пробиват Дузите. Точното место е само едно за този двигател. После да не ти харчи по 15 лртра изван града

Ако слагаш БРЦ слагай или В Пловдив или в Софи в Офицялния Публикувано изображение

Аз имах нештастието да изпитам варненски маисстор на BRC . Но БРЦ София ми оправиха ~ мазалото~ безплатно зашото са пичове.!

secuent 24 имам и е много добре на този двигател.

Вав Варна имаш читав сервиз на Ланди Ренцо / сьшто като BRC е качеството.

 

 

KRING има ЦРВ с БРЦ говори с него съшто

 

 

ПП

нешто ми се бьгна БДСа

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да слагам газово, само дето моя мотор е К24А1 (амер.). За БРЦ чета хубави неща, но колега със същия мотор само че на Акорд ми препоръча Stefanelly. Не са ми познати като марка, ако някой ползва такова да казва как е!Публикувано изображение Първо обаче трябва да смена и първа Ламбда сонда, която за американките се оказа голям проблем за намиране.

Редактирано от Петър Неделчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Гледай като колегата да не се нахендриШ на маЙстор вЪв Варна Публикувано изображение!

 

По-добре монтажа вЪв СофиЯ или Пловдив !!!/>

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че правя реклама , но останах адски доволен от този монтажен сервиз My link предлагат и BRC

Само да спомена в представителството на Ситроен като ходих ми искаха 1600лв за BRC Sequent 24 4 цилиндъра,

при тези момчета ми дойде на 1350лв с бутилка на резервната гума , монтираха ми го на Hyundai Accent 2000г може да го има някаде из галерията на сайта им.

Редактирано от hinev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Eм дай подробности за хюндая поне де ...кви части къв разход и т.н.

Колко харчи ....

 

Гаражчета и масторинги под път и над път, въпросът е как човек да плати за качествен монтаж ?!

Много ми е интересно от кога Ситроен монтират БРЦ ?

Пък и за такива пари - да не е плуг енд драйв ?

В бургас гледам цени на 1250 за Секуент 24 ! ама много зависи как ти я турят и кво ти турят !Публикувано изображение/>

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyundai Accent 2000г 1.3 12клапана

Газов инжекцион BRC Sequent 24 4 цилиндъра 1350 лв. компютър : BRC , изпарител : BRC , инжектори : BRC , евронивомер : BRC , бутилка : На резервната гума 40л.(естествено е някаква тяхна не е БРЦ) Гаранция 18 месеца. Направи ми впечатление , че и пълначката е БРЦ .На 15000 км ходиш за смяна на филтри.Предлагат и монтаж на системата FlashLube. Като искате инфо идете на място говорете с хората :)

 

"Пък и за такива пари - да не е плуг енд драйв ?" -- то като цяло всички май са на тоя принцип като си взема колата от Русе понеже там стои в гараж ще ти направя снимки да видиш как е монтирано всичко , аз лично съм доволен с 40кинта газ минавам 400км извънградско с клима и 120/130км/ч Публикувано изображение

 

Добавям пак че имат и галерия в сайта,за монтажи на доста марки коли.

Иначе това е количката :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

 

 

Редактирано от hinev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек колко литра ти харчи колко газ .Бутилката турска ли е

Редактирано от MIYAMOTO
Не цитирай предходно мнение........не ти е за първи път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква точно е бутилката , мисля че ми казаха че не е турска . Относно разхода си понахарчва като я пържа около 10л/100км извънградско с макс консуматори лятото средна скорост 120/140км/ч иначе съм я засичал на 7л/100км извънградско нормално каране 90/110 км/ч и 10л-11л/100км градско Публикувано изображение

Това е последната ми засечка .

Редактирано от hinev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че тя икономична колицата ! Що и сложи ГИ - щом харчи 7 газ значи на бензин е по малко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че тя икономична колицата !

Що и сложи ГИ - щом харчи 7 газ значи на бензин е по малко ?

 

Аджаба отговори си на въпроса защо хората слагат газов инжекцион на колите си ?

Идеята на колата е да върти много километри колкото и икономична да е ми дава 6/100 бензин сметни 6x2.61=15,66лв

сметни на газ 7/100 , 7x1.30=9.10лв

Говориш колкото да не заспиш май Публикувано изображение

Редактирано от hinev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че правя реклама , но останах адски доволен от този монтажен сервиз My link предлагат и BRC

Само да спомена в представителството на Ситроен като ходих ми искаха 1600лв за BRC Sequent 24 4 цилиндъра,

при тези момчета ми дойде на 1350лв с бутилка на резервната гума , монтираха ми го на Hyundai Accent 2000г може да го има някаде из галерията на сайта им.

 

Сега погледнах линка ти. По случайност баща ми днес закара хондата да и слагат газово там, същото като твоето, ще видим какво ще се получи. Надявам се резултата да е добър. Редактирано от Петър Неделчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай ама нещо странно много малко ми се струва че ти харчи колата - тези данни по каталог ли ги даваш или си го засичал ? 6 на сто литра бензин си е твърде малко ? Тя направо като нова от завода ...

 

Брея супер икономична кола ......колко коня е 75 или 86 ?

тя направо го мирише това гориво ...Публикувано изображение/>браво

 

 

Максимальная скорость 163 км/час Время разгона (0-100 км/ч) 14.7 с Расход топлива Смешанный цикл 6.4 л/100 км Объем топливного бака 45 л Снаряженная масса автомобиля 1066 кг Допустимая полная масса 1550 кг Размер шин 175/70 R13 S

 

И с българския бензин пък хептен.

 

Тоя сервиз където ти е слагана БРЦ уредбата офицялен ли е или не ?

Че един приятел във Варна живее и се интересува читав ли е. Има Мазда 3 2011г. Хамериканка.

 

Ама то на метан е най-евтино ако става въпрос за икономия де.Публикувано изображение/>

 

Дай малко снимки от монтажа да видим как го правят - ма не колко добре са скрили маркучите и жиците , ами монтажа на дюзите, рапръсквачите т.н. важни неща !

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю , няма да се занимавам да ти правя снимки и да ти доказвам колко харчи колата когато се кара икономично с 90-100км/ч погледни в сайта им имат галерия с монтажите ще ти стане ясно .

И хондата ми я дават така :Разход (в града) 7.7 л./100 км.Публикувано изображение Разход (извън града) 5.1 л./100 км.Публикувано изображение Разход (комбиниран) 6.4 л./100 км.ама гори

Разход (в града) 6.6-7.2 л./100 км.Публикувано изображение Разход (извън града) 4.7-5.5 л./100 км.Публикувано изображение Разход (комбиниран) 6 л./100 км.

Играл съм си доста да ги засичам тия коли , до капачката се пълни винаги.

Ще оставя по компетентния да довърши в случая Ти лек ден или вечер Публикувано изображение

P.S. и да 86к.с. е Hyundai-a

Редактирано от hinev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разхода - няма да коментирам Публикувано изображение/>

Верно си има специални теми ....

 

Голям си оптимис.

 

А за рекламата на сервиза май -трябва да почерпиш ?Публикувано изображение/> Или сервиза да почерпи ???

 

ПП В галерията им с монтажите нищо полезно не се вижда.

Той форума не е лично мой - та ако снимаш ще помогнеш на много колеги де ...не лично на мен !

Ай стига съм ти повдигал рекламата нагоре...

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реклама на сервиза не съм правил , дори и не съм казал никой да ходи там.Просто изказах моето мнение че останах доволен , нямам време да ти правя снимки в момента ако искаш да гледаш как са го правили пиши ми на ЛС да се видим ще ти покажа . Хайде че "оптимис-а" го чака работа :cool:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението колега, но живея твърде далеко на 500 км от Варна :D/>инъче бих погледнал как са я монтирали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще вметна още нещо от последната обиколка на БГ която правих с колата 3600км пробег за 380лв газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не че правя реклама , но останах адски доволен от този монтажен сервиз My link предлагат и BRC

Само да спомена в представителството на Ситроен като ходих ми искаха 1600лв за BRC Sequent 24 4 цилиндъра,

при тези момчета ми дойде на 1350лв с бутилка на резервната гума , монтираха ми го на Hyundai Accent 2000г може да го има някаде из галерията на сайта им.

 

Сега погледнах линка ти. По случайност баща ми днес закара хондата да и слагат газово там, същото като твоето, ще видим какво ще се получи. Надявам се резултата да е добър.

 

Все пак колега очакваме твоите впечатления :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...