Jump to content
honda5500

CD за Акорд 2001

Recommended Posts

Здравейте,искам да попитам дали някой знае от каква друга хонда става CD-то на Акорд 2001 (англичанка)с фабрична музика БОСЕ,което също си е с фабрично CD,защото моето не спира на станциите,като го пусна да търси и трябва да ги нагласям ръчно. Искам да го сменя,че е доста изнервящо....Дали става това от снимката от ЦРВ 2006 е. Не знам какви са му буксите отзад за съжаление и каква марка по принцип. Ако някой може да помогне.... :)/>/>

post-1360-0-79215800-1375300618.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На теория става всяко CD с малко преправяне. Без преправяне няма подкарване на буфера, понеже е на отделна букса, която си я има само касетофончето на Bose-то ;)Инъче колоните в вратите ще тръгнат с каквото и да е, при мен си бяха на стандартната евробукса, а ако не са се продава преходник към нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си остане всичко фабрично и за това се интересувам дали има СД от хонда,което с минимално препавяници да се смени със сегашното ми. В крайна сметка само това,че не спира радиото само на станциите е проблема :-) иначе си работи всичко. И радиото си работи,но когато ръчно си настроиш станциите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми кажеш, на твоето CD, каква е буксата за чейнджъра отзад?!Питам, защото искам да направя това:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=87082&st=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,Моята букса е бяла голяма,но мисля,че се различава от тази на снимката, която взех от един линк,който си постнал в една подобна тема на колегата "Damasko" на 30 юли.post-1360-0-77185100-1376081294.jpgАко твоята е като тази по-горе, ще стане. До колкото знам обаче има два варианта на буксата при босе-то. post-1360-0-03386600-1376082108.jpg Просто трябва наистина да видиш каква е твоята.Аз фабрично нямам чейнджър, а навигация,но мисля,че няма значение това,стига буксата да ти е същата. Наистина варианта със запазване на оригиналната музикална система е по-добрият. Един от линковет посочени в гореспоменатата тема има изгодни оферти,които си заслужават наистина.

Редактирано от honda5500

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги малко не е по темата но видях че се говори за същото СД като моето , а при мен стана един проблем.Откачих едната клема и СД спря сега не мога да намеря кода. Имам по колата всички документи ( сервизни книжки оригиналния талон на колата) но не мога да намеря кода моля кажете къде може да е.:(/>:(/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги малко не е по темата но видях че се говори за същото СД като моето , а при мен стана един проблем.Откачих едната клема и СД спря сега не мога да намеря кода. Имам по колата всички документи ( сервизни книжки оригиналния талон на колата) но не мога да намеря кода моля кажете къде може да е.Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

 

Кода е изписан на една пластика с големината на дебитна карта която би трябвало да имаш ако са ти дали такова нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...