Jump to content

Recommended Posts

Привет,

 

Беше ми изтрит пост в тази тема, където апелирах да не се обсъжда на всеослушание как могат да се развиват секрети McGard, които много хора са поръчали и разчитат на тях. К

 

Какво следва - да направим групова поръчка за аларми и после да обсъждаме как може да се деактивира без дистанционно?

 

Има си код в документите, с който може да се поръча резервен секрет, има си я и молбата да се явят колеги, които имат секретен ключ за отворен тип секретни гайки.

 

Бих искал да знам ясно и точно от модератора, който го е направил кое правило наруших, за да ми бъде изтрит поста автоматично и на момента? Защото за мен темата продължава да бъде повече в ущърб, отколкото в помощ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора е решил да си почисти темата.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко? Не! И аз съм автор на теми и не мога да си ги чистя сам, само щото нещо не ме кефи. Или греша?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРИЛАГАНЕ НА ПРАВИЛАТА1. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др., е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите. В случая колегата е решил, че мнението ти не е по темата т.е. спам. Почистване на собствена тема можеш да поискаш и ти, като се обърнеш към модератр. Колегата няма нужда да го прави защото Е модератор.

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно,зачистих темата, просто започнах с твоето мнение и ми звъннаха по работа и останалите ги махнах сега.Изтрил съм и други мнения и съм редактирал това, с туловете.Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха да постна скъпоценното второ мнение в темата, че "крадците ще помогнат", което изглежда, че не беше спам, и сега за да бъде замазано положението е махнато, непосредствено преди последния Ви отговор по настоящата тема! Моля - цитирайте ми изтритото мнение от там, тук в тази тема, за да се прецени от всички останали потребители доколко е било спам. Защото като цяло внимавам какво пиша. Разчитам обаче, да се внимава и какво се трие!Не, че крадците сигурно ще имат проблем с развиването на такива секрети, но направо можете да си боднете другата тема като важна, за да е достъпно за всеки потенциален крадец! :bow:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти четеш ли изобщо?

 

1. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др., е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.

  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,напълно съм съгласен с теб и затова зачистих темата.Проблемът дойде от това, че съм на работа и започнах зачистването, прекъснаха ме и довърших по-късно.Ти си погледнал темата точно по средата и реално беше изтрито само последното мнение. След това зачистих и това с крадците и редактирах това с туловете.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Атома вече го ядохме с тия секрети и да ви кажа нямат нищо общо с такива поръчани от Хонда.Зора с развиването е голям и ние пробвахме с други такива,но не паснаха.Не виждам с какво Пешо е обидил някой,и в моя тема нещо ако не ми хареса и аз ще го зачистя :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихме ги гайките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...