Jump to content
Izanagi

Помощ с развиването на секретни гайки.

Recommended Posts

Колеги,изгубихме ключа на един комплект секретни гайки от типа отворен край от общите поръчки и нямат развиване.Искам да помоля колегите с такива гайки от София да ми пишат да пробваме с техните ключове, че има някакъв шанс да стане.Ако някой ключ стане, развиваме гайките и са подарък за колегата да си има резервни.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали ще ти помогна но зимата се счупи секрета ми, и филма по развиването беше доста голям, пробвахме няколко секрета от същата поръчка, нито един не пасна. Ходих на гумаджия и той нищо не успя да направи. Накрая наварихме един болт на секрета и стана, но и там от третия път, заради хрома по гайките. Дано успеете да ги развиете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи отливка от гайката и ако някой стругар е твой човек ще и направи ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на НС 2013 си изгубих секрета и докато обикалях да го търся по ония камънаци дето бяхме паркирали един мой приятел взел секретния на колегата m.g. и за учудване стана и си развих гайките(после си намерих моя на 50м от там дето бях спрял,явно съм го забравил в събота на джантата като се изнасяхме,а го намерих в неделя)така ,че трябва да се пробва с различни ключове ,все един ще съвпадне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Не идват ли с подобно картонче, с което можеш да поръчаш нов ключ, като на оригиналните?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихме ги :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...