Jump to content
buddi5

питане за газова

Recommended Posts

Колеги на CR-V 147к. някои знае и колектора пласмасов ли е или е метален като на тези с 128к, мисалта ми е става ли обикновена газова уредба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по начина по който задаваш въпроса става ясно, че още нямаш такава кола инъче спокойно можеше да погледнеш. Да двигателите са еднакви с метални колектори, има доста колеги които са с обикновенни газови уредби, но според мен не си заслужава да слагаш обикновена защото после ще почнеш да питаш как да намалиш разхода. Прочети колко теми има по тоя въпрос тук и в оффроуд форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на CR-V 147к. някои знае и колектора пласмасов ли е или е метален като на тези с 128к, мисалта ми е става ли обикновена газова уредба

Колега,карал съм друга кола също "пълна инжекция" с обикновена газова,освен,че разхода беше голям и не вървеше добре.Сега с ГИ не усещам разлика във вървенето,а разхода доколкото може да се засече прецизно е 10-11л. газ ,към това добавяме и 1/100км. бензин.Моето мнение е че е по-добре евтин ГИ/ако не стигат парите/ вместо обикновена газова ....
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е абсолутно си прав ,но даржа да е с обикновена защото газовия инж. обраща от гас на бенз едва когато колата позагрее и зимата дефакто си караш на бензин. Пак имам един акорд ве4е няколко години го паля и таркалям само на гас няма зима няма лято никакви грижи бензин вижда само ако остана без газ и то само до наи близката бензиностанция

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изкарах зимата с ГИ, настроен е да обръща на 30 градуса и не съм карал на бензин, доста бързо обръща на газ. Тази кола загрява бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано: 22 юли 2013 - 23:32

 

Колега по начина по който задаваш въпроса става ясно, че още нямаш такава кола инъче спокойно можеше да погледнеш. Да двигателите са еднакви с метални колектори, има доста колеги които са с обикновенни газови уредби, но според мен не си заслужава да слагаш обикновена защото после ще почнеш да питаш как да намалиш разхода. Прочети колко теми има по тоя въпрос тук и в оффроуд форума Публикувано изображение

 

 

" ИНЪЧЕ " ? ХААХХА яко това на какъв език е ! така до колегата за питането за обикновена газова уредба аз съм с обикновена газова с пластмасови колектори сигурно вече 5-та година ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"" ИНЪЧЕ " ? ХААХХА яко това на какъв език е ! така до колегата за питането за обикновена газова уредба аз съм с обикновена газова с пластмасови колектори сигурно вече 5-та година"

на Шуменски колега Публикувано изображение

А за пластмасовите колектори явно си късметлия, защото доста познати на други коли с такива колектори (въпреки няколко гърмялки дето са им сложили) ми показаха как хубаво са цъфнали Публикувано изображение

Редактирано от koko__2002

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти от хондата ако се оплачеш че зимата ще я караш на бензин щото тряло да загрее до де обърне на газ мани мани, ти само от преразсхода от газ с обикновена газова ще фърляш повече пари за гориво от колкото ако с тях сипваш бензин и я караш с ГИ :) Ама слагаи обикновена и няма се плашиш, ние ще помагаме после с настроики на обороти, вървене, разход и прочие :) за кво сме тука ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави внимавай с това КВО, че колегата "hondaminime" явно е литературовед и ще те пита от къде си и на какъв език пишеш Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...