Jump to content
respawn

Фенове помогнете дa нaмеря

Recommended Posts

Приятели искaм дa си купя лaгери биелни и основни по цветове. Въпросa е имa Ли дилър ,който дa продaвa рaзлични цветове зa дa нaпрaвя нужния сет които ми е необходим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

А ти попадал ли си на такъв, който не продава? Ето ти пример с моя двигател (D16V1):

 

Публикувано изображение

 

Има червени, розови, жълти, зелени, кафяви, черни и сини.

Пише необходимо количество 10 бр., но без проблем добавям в количката по 1, 3 или колкото си искам от което искам. Това от Lings в UK. Цените обаче са депресиращи, затова е по-добре от САЩ.

За съжаление си изпуснал общта поръчка на части, така че ето ти адрес на дилъри, доставящи директно до България: Honda Parts Now и Sons Honda (поне аз тези съм намирал през търсачките и много скоро ще проверя лично поне един от тях). Цените на един лагер при тях са $9-$10, докато в UK са $33-$36.

Имай едно наум, че цената на доставка много бързо ще започне да расте с добавянето на много артикули в кошницата (нищо, че са малки и леки), така че най-добре да се свържеш с тях и да уточните нещата. После ще има едно двуседмично чакане (6-10 работни дни), митница, ЕОРИ, мито/ДДС и други подобни извращения.

Да подчертая, че не разбирам нищо, просто ми е тъпо като гледам въпроси без отговор и съм написал каквото знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си ги от бултрако, 55лв черупката или 440 лв за комплект биелни лагери. :) Основните са на подобна цена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е луд, от щатите за тези пари ще вземе и основни и биелни и пари за кафе ще му останат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем няма понеже съм на точното място и доставката не ме бърка, просто незнаех дали мога да направя една двойка от един цвят и другите от друг и така... Сега ще разгледам тези линкове и ще пиша какво излиза точно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...