Jump to content
sinoptika

въпрос за редене на скорости

Recommended Posts

Здравейте имам няколко въпроса за скоростна кутия и за бутала с биели.Колата е 5 генерация хеч с двигател D16Z7. Първия въпрос е относно кутията. Искам да събера къса кутия за този двигател ,имам хидро кутия от фейслифтова D13 ка с файнал 4.43 и кабелна кутия от двувалова D серия. Мисля да ползвам 3и4 скорост от кабелната и 1,2,5 с файнала от хидро кутията, до колкото знам 3 скорост пасва без преправяне но на 4 се преправя вътрешния диаметър. Това така ли е? Колко трябва да се преправи и други промени имали които трабва да направя.Другия въпрос е свързан с бутала и биели. Понеже двигателя си понагорява масло мисля да го ревизирам,до колкото съм чел из форума се слагат бутала PM6. PM7 за да се сгъсти. Въпроса е само бутала мога ли да сменя в смисъл да сложа тези бутала на моите биели или трабва да взема буталата с биелите и кои от тези бутала да използвам. Трябва да се има на предвид че колата има и газ Колата ще е евридейка никога няма да ходи на писта или други състезанияАко някой има желание и опит нека сподели за да не търся сам топлата вода Моля модераторите ако решат че темата не е за този раздел да я преместят където трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...