Jump to content
Дон Цеци

Honda Civic - Hybrid - Батерия ?

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам желание да си закупя Хонда Сивик 1,4 бензин - хибрид , 2007 г., автоматик . Може ли някой да ми каже надеждна ли е батерията и колко живот и дават от Хонда ? Ако някой има и други наблюдения , ще се радвам да ги споделите . Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Гледам, че май никой няма да ти отговори. Това, което съм чел (от любопитство) по чуждите форуми е че батерията има 8 год. гаранция. Колко точно ще издържи на конкретния автомобил - никой не знае. Нова струва около 3000 - 4000 долара. Горе-долу толкова е разликата между Сивик със и без IMA. При положение, че в България едва ли е много разпространен този модел с IMA, смятай каква ще е цената на нова батерия или пък отстраняване на евентуален проблем с нея. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен в Карада ми бяха казали, че гаранцията на IMA системата тук в България била 6 години, т.е. ако тази която мислиш да вземаш е 2007 вече изтича или е изтекла. А за евентуално отстраняване на проблеми, май само в оторизиран сервиз поне за ел.двигателя, че това си е екзотика за нашите ширини все още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам желание да си закупя Хонда Сивик 1,4 бензин - хибрид , 2007 г., автоматик . Може ли някой да ми каже надеждна ли е батерията и колко живот и дават от Хонда ? Ако някой има и други наблюдения , ще се радвам да ги споделите . Благодаря

колега купувай няма да съжаляваш имам същата Хонда ако имаш някакви въпроси ми звънни 0898 47 79 17
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е на шанс, има много доволни но има и такива които на 3-4 годишни коли ги сменят....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...