Jump to content
Кръчмонавта

Запотява се за секунди

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам един въпрос за prelude 4g-защо като вали дъжд (независимо силно слабо), а дори и когато си мия колата се запотяват стъклата до такава степен че нищо да не виждам.И не се запотяват за 10 15 мин. , ами за 20 30 секунди.Някакви идей?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си филтъра на купето!:)/>

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До колкото знам прелюд-4 и 5,оригинално нямат филтър на купето.Но прелюда страда от вода в багажника,когато вали често им влиза вода в багажника,от запушени отводнителни маркучи на шибидаха или скапани уплътнения на стоповите.Когато има влага в колата и ако си цъкнал копчето да върти въздуха в колата може дасе запотяват стъклата.

Редактирано от canko79
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртата генерация нямат филтър купе а за другите неща трябва да ги проверя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит да кажа и аз.Рядко маркучите се затлачват или ако са затлачени то е долу ниско в купето където излиза водата от люка.Дали влиза вода от стоповете можеш да провериш след 1вата автомивка като я измиеш и погледнеш ваничката на резервната гума и джобовете в страни до резервната гума ( където илизат маркучите на люка ).След като отстраниш течовете ( ако има такива въобще ) си измий добре прозорците и си купи влагоуловител от големите вериги магазини.Струват около 10-15 лева бройката и повярвай , помагат доста особено при дъждовните месеци с много влага.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...