Jump to content
bobx3m

Тампони (втулки) стабилизираща щанга

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам малък проблем с едно почукване отпред при дясната гума. Това почукване стана по осезаемо след смяната на амортисьорите и се проявява при малки неравности на пътя. На няколко места ми казаха, че идва от тампона на стабилизиращата щанга, но аз както ги проверявах ми изглеждаха видимо добре, без напукване и лувт. Моля някой да ми даде савет как да проверя дали наистина проблема идва от там?И някой знае ли от каде мога да си закупя тези тампони, защото никаде немога да ги намеря, дори и в Бултрако?Колата е английски Сивик D14A7 99г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните може да изглеждат видимо добре, но да са износени и при по як напън щангата да мърда вътре в тях ..Провери ги, като напънеш щангата по яко с някой лост ..Виж добре и биелетите, те също може да тропат дори и при минимален луфт ..Интересна работа, как така не можеш да ги намериш тези тампони, аз на първо четене ги открих по 8 лв. бройката .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и неприятно да е,при мен симптомите са същите и се оказа РЕЙКАПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа в разхлабен болт на спирачния апарат.Това беше първи и последен път когато някой друг ми сменя накладките :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...