Jump to content
stockbroker

Уплътнение въдухозаборник

Recommended Posts

Здравейте! От известно време климатика не духа достатъчно студено. Установих, че уплътнението на капака на двигателя при въздухозаборника на парното е смачкано и отлепено и затова вентилатора засмуква топъл въздух от двигателя. Знаете ли откъде в София мога да купя такова уплътнение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да разгледаш в темите на колегите които продават коли на части от София. Мисля че ще ти предложат доста по-добри цени от магазините :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не трябва ли да си затваряш клапата на купето,когато пускаш климата,или аз нещо не разбирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е проблем и да е отворена, за да вкарва свеж въздух отвън. Изпарителят на климатика в купето без проблем може да изстуди въздуха отвън, но явно като влезне горещината от двигателя му се намаля ефективността. Другото което установих е, че като карам бързо на магистралата духа по-топло влезна ли в града с 50 или на място духа студено - т.е при голяма скорост и въздушната струя е силна и набива горещината точно във въздухозаборниците. Помислих си да не би проблемът да идва от кранчето за топлото, но то ако изпуска винаги ще духа недостатъчно студено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай от колегите и пробвай и ще разбереш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...