Jump to content
Guest salamaleikum

Зравейте..

Recommended Posts

Guest salamaleikum

Трябват ми лайсни за под номерата с надпис на клуба или нещо такова.Ако някои знае или има да каже говорим за едни елипсовидни продълговати пласмаски с надпис в сучая нещо свързано с хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder
:cool: немога да разбера за какво говориш ?да не би да става дума за едни черни пластмаски от долната страна на номера - знам , че колите от софавто излизат с такива надписчета :)ако е такава бих могъл да ти сатворя подобна гъзарийка с логото на клуба :) Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest salamaleikum

Те не само колите от софавто излизат с такива почти всяка автокъща си има такова надпишче. Така ето снимка Публикувано изображение сори малко е малка но виж в долната част на номера дано се сетиш за да видиш за какво говоря а какво ще рече логото на фирмата какво може да пише HONDA the power of dreams, или хонда клуб бг или нещо от сорта и ако можеш кажи колко пари ще искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

абе мога и да ти напиша "бай Генчо обича да пляска баба Пена по дупето" :cool: твой избор.но не се надявай , че ще е със същото качество като на тези номера , които си гледалпо простата причина , че онова е гравирана на лазерен гравир пластмаса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ако искаш мога и да ти го гравирам :cool: Също така и мога да ти изрежа каквато и да е пластмаса или да ти предложа :) Надсписа също каквото кажеш , стига да мислиш , че си заслужава разхода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest salamaleikum

Благодаря за отзивите но кажете каква е мизата все пак.Да знам дали ме устройва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Благодаря за отзивите но кажете каква е мизата все пак.Да знам дали ме устройва.

На 27 като се върнана работа ще ти пиша :)П.П. Весели празници на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да вдигна аз тази тема от прахта... Днес като си се влачех в задръстването и си гледах около мен разни такива надписи по номерата и се сетих за нея.Тино, какво стана с цените ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих една фирма дето ги прави тези неща - изпълнява поръчки на разни автокъщи, лизингови компании, застрахователни и други...минимално количество 100 броя, цена 1.60-1.80 на бройкапечатат го върху пластмасата и казаха че е издържливо казаха ми че няма ограничение за брой цветове (щото аз се опасявах да не е само 2-3 цвята, или пък 16 да речем), искат готов дизайн на Corelфирмата е пловдивска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих една фирма дето ги прави тези неща - изпълнява поръчки на разни автокъщи, лизингови компании, застрахователни и други...минимално количество 100 броя, цена 1.60-1.80 на бройкапечатат го върху пластмасата и казаха че е издържливо

Много яко!Оства да покажеш и проект и да почнем записванията,няма да е лошо всички да сме с надписи на клуба....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проект нямамнека някоя творческа личност да се изяви, аз съм прост програмист

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми каже размерите, които самата лепенка трябва да има, веднага ще спретна нещо, разбирасе взаимствано от общата рамка на форума. :lol: А и може да има нещо по-разчупено. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ми размерите , но то4ни, аз допуските и рамкирането ще го преценя!Някой спомена 4е на Corel го искат, само да кажат устройва ли ги на версия 9, 6тото не работа с по-новите-имат бъгове !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22x474 мм. е размера, като в двата края е заоблено, дължината само на правата част без заоблянето е 460 мм.аз засега ще пробвам друг вариант, купил съм си такива пластмаси (основа + рекламна пластмасова лентичка, черна, без надпис - 2.50 бройката) и съм си поръчал да ми изработят стикери с тези размери в една фирма дето се занимава с реклама, но не знам дали ще ми дадат после corel-ския файл, най-вероятно не, щото знаят че после мога да го ползвам да си поръчвам на друго място и те губят пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако направо се направи барабар с рамката за номера? Тоест да е едно цяло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако направо се направи барабар с рамката за номера? Тоест да е едно цяло...

Е рамки за номера не мога да права :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде колеги имам вече яснота по въпроса . За съжаление материяла не е от най-ефтините , вие ще си решите :dry: Най-добре като цена ви казах , че излиза ако се вземе за повече хора еднакъв вид пластмаса - 150 лв лист 50-30 см , от него могат да се направат 10 табелки с размер 48-25 см или по 15 лв на табелка и 3 лв гравиране и изрязване на табелката - това при положение , че 10 човека решат , че искат една и съща пластмаса и едно и също гравиране !!! по 18 лв на табелка с изрязване и гравиране :o А ако има такива , които искат да се различават от останалите - 18 лв табелка и 5 лв гравиране и рязане !!! По отношение за разликите , ако разликата в табелката от на всички останали е да кажем никнейма само ще е по 4 лв гравирането и рязането ;) и разбира се в зависимост колко хора искат подобни табели цената на табелката и гравирането ще падне :o Остава сега да измисля и някакъв проект или вие да кажета какво искате да пише на тези табелки :dry:П.П. Забравих - това са видовете пластмаса малък размер и голям такъв

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги имам вече яснота по въпроса . За съжаление материяла не е от най-ефтините , вие ще си решите :dry: Най-добре като цена ви казах , че излиза ако се вземе за повече хора еднакъв вид пластмаса - 150 лв лист 50-30 см , от него могат да се направат 10 табелки с размер 48-25 см или по 15 лв на табелка и 3 лв гравиране и изрязване на табелката - това при положение , че 10 човека решат , че искат една и съща пластмаса и едно и също гравиране !!! по 18 лв на табелка с изрязване и гравиране :o

А ако има такива , които искат да се различават от останалите - 18 лв табелка и 5 лв гравиране и рязане !!!

По отношение за разликите , ако разликата в табелката от на всички останали е да кажем никнейма само ще е по 4 лв гравирането и рязането ;) и разбира се в зависимост колко хора искат подобни табели цената на табелката и гравирането ще падне :o

Остава сега да измисля и някакъв проект или вие да кажета какво искате да пише на тези табелки :dry:

 

П.П. Забравих - това са видовете пластмаса малък размер и голям такъв

Веднага поръчвам един брой, но размера не е ли 48-2,5 см.? Колкото до надписа, девиза на Хонда е най-подходящ - Honda-The Power of Dreams, а ако някой иска нещо различно, 5 лева отгоре не са много. Аз отпред имам на Бултрако, но мился да спра да им правя безплатна реклама, виж на марката е различно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

интересното е как ще се монтира? не е ли пломбиран задния номер?

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

интересното е как ще се монтира? не е ли пломбиран задния номер?

ами долу горе :huh: знаеш че тук в БГ няма не възможни неща :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересното е как ще се монтира? не е ли пломбиран задния номер?

Закрепянето ви казах , че е проблемно , но според мен с винтове ще е най-сигурно :huh: мислих за някакви щипки , но на вибрациите на дали ще издържат :lol: Печата казах , че наистина ще излезне по-евтин , но пак казвам не толкова траен , след време ще избелее , а ако ще пада ще падне и преди да е сложена пластмасата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето два вида дето измъдрих , но в случая , който квото каже пак става ;)1-ви и 2-ри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама какво става с'а?айде правете ги тия пластмаси,4е желаещите сме много.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първия вариант е по добър. само ако може да не е Www а www, че така е кофти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вторият вариант ще е доста добър с червен надпис HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Няма проблем , това лесно се оправя :zen: Ами колеги , ако искате да направя нова тема и в нея , който желае подобна шукарийка да пише и да пише кой вид пластмаса ( всяка си има номер ) , може всеки да се съобрази с цвета на колата си :o който както си реши , и също така всеки да пише колко бройки иска ( нали имаме по дваа номера :punk: )

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Колеги, дайте още варианти, и една анкета. После като се избере вариант или два, пускайте тема с поръчките. Това с надписа на модела не ми допада, 2 вариант с червено е по-добър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове, аз вече съм горд собственик на сериозно количество такива :

 

Публикувано изображение

 

Поръчах си ги при г-н. Дичев, за който бях споменал по-горе в темата. Той се оказа готин пич, който за малко се е разминал с това да кара Акорд (искал дизел автоматик, нов от магазина, ама нямало и си купил мерцедес).

 

Закрепването на лентичките става с пластмасови зъбчета отзад :

 

Публикувано изображение

 

Може и с двойно залепващо, но не съм го тествал, аз имам процепи за зъбчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Немога да не се похваля и аз - вече се уредих с такава, изцяло благодарение на kicko, за което му благодаря още веднъж. Ама кой да се сети, че и за отпред мога да се накича с такава ... Но на следващата среща, смятам да си поправя грешката! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

А аз как мога да си поръчам такова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Хвърлете няколко и към Софето бе, готини :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих си взел 2 такива, ако е възможно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kicko ако е удобно остави телефон ако не си ги раздал да си купя няколко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...