Jump to content
Лъчо 76

сервиз за метан в пловдив

Recommended Posts

Здравеите колеги кажете къде в пловдив има свестен сервиз за метан. Карам CRV 147кс. на метан ЕМЕ ГАС е метановата, монтирана е в италия до сега не е пипана в бг. Проблема е че ми свети лампата на която е нарисуван двигател жълтата но само на бензин на метан не ми свети.Проверихме с приятел оказа се че има проблем в ламдасондата за това изскам да ида в сервиз за диагностика и настроики. Има ли връзка между метана и ламдасондата имам предвид на метан взема ли се иформация от нея,или тя е само за бензин. Доста по мудна като че ли и ми харчи повече. Та ако някои има отзиви за сервиз или маистор в пловдив благодаря........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз за метанови уредби има до Пловдивския Университет на Пазарджишко шосе срещу Алати.Влиза се навътре по една уличка до обръщалото на автобусите, лесно се намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ако имаш някви телефони пиши понеже съм от хасково,за да се разберем предварително.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://tartariniautobg.com

 

Адрес: Пловдив, Пазаджишко шосе (срещу входа на новата сграда на Пловдивски университет)

 

Лице за контакти: Атанас Атанасов / Петър Лазаров Телефон: 0889420259 / 0888761958 www.lazatauto.com/lazatauto@abv.bg

Провери и на двете места и прецени.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ласков газ, ето го и сайта му http://laskovgas.com/Там е истината за мен :dry:/>

Редактирано от SToDo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...