Jump to content
flex21

Подлакътник за HR-V

Recommended Posts

От 2 дни съм собственик на HR-V, 125HP, 2002 г. Колицата много ми харесва,доста време исках да си взема такава и събирах някой лев,но ми липсва подлакътника, с който бях свикнал от Маздата. Гледам из нета се намират разни универсални, но знам че подобни присадки седят най-малкото не на място в салона и ме вълнува въпроса дали мога да намеря такава от друг модел, от сивик или от CR-V примерно. Знам че от сивик 6-то поколение не става, но от 7-мо :unsure:/> ? Търсих инфо из разни чужди форуми, но нещо не намирам такава информация. По принцип инфото за тази кола е не е много, но каквото съм намрерил за модела съм прочел и затова се спрях на него още преди доста време. Има ли съвместимост от други модели със този салон въобще?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

моят е от универсалните и ето как стана http://eradev.snimka.bg/other/eradev.94089.30724435има, макар и доста рядко изпълнение ХРВ с оригинален подлакътник. Ако вземеш от сивик трябва да сменяш цялата конзола при лоста. На ЦРВ е вграден в седалката и ти трябва цяла седалка.

Редактирано от гената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия универсален ....малко стил голф4 и а3 но стои все едно винаги е бил там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с универсален, но не същия като на колегите. Сложих го още 1вата седмица, след като закупих колата. До днес не е мръднал. Ще снимам и ще го кача по-късно да го видиш. Излезе ми към 50лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за коментарите, ще чакам и снимката от Dagijev, явно ще се слага универсалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така не пречи ли на ръчната, а и закрива поставката за чаша отзад? Нещо не ми харесва мястото.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На ръчната, не ми пречи. Поставката за чаша от зад не се ползва така или иначе... поне при мен. Самият подлакътник се вдигна и застава във вертикално положение. Ако ще дрифтваш с ръчна е друга работа :D

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще дрифтваш с ръчна е друга работа :D/>

Анатема!Даже не пускай такива майтапи,че ще вземе някой да пробва.Това не е Сивика :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги и аз искам да си поставя въпросният подлакътник(универсален),но не знам от къде да си го намеря...ха-ха да си купя един от продавалник...и те ми го взеха по носа..ако знаете друго място...кажете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай из ибей...Ето ти един пример:http://www.ebay.co.u...=item3cbb156cbb

Мерси колега за инфото аз и преди го срещах в и-бейя....хм..но тези лъскавите планки просто ги дават като допълнителни или и те се ползват(виждат ми се малко"големи и грозни")а и самото захващане как става направо на конзолата на ръчната с видий или малко по-така скрито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз купих някакъв по пернишки вариант с имитация на карбон, но пък само той ми пасна на шрината между облегалките, а и е с метални планки, които се регулират на ширина. Въпросният който е сниман на снимкити (ако е същия) е доста тясен за конзолата по средата, а и беше с пластмасови планки, които имах усещането, че ще се пръснат, ако ги напъна. За сметка на това има доста чекмеджета и поставка за 2 чаши отзад. Засега не съм го фиксирал, защото не мога да прежаля да дупча пластмасата. принципно не мърда, само го избутвам назад като дърпам ръчната. Ще го снимам някой път....малко грозотийка, но поне се облягам.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако говориш за моя, че е с пластмасови планки - не е : ) Метални са си. Захващането става директно към конзолата на ръчната. Вече 2г. го ползвам и не е мръднал. Поздрави : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я дайте идея от къде да си купя подлакътник :D Нещо не ми се чака от ebay,но и това е вариант.Искам да не е някакъв прекалено кичозен идеи ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноп някакви други предложения :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...