Jump to content
Кирето

Цена за кабели за свещи комплект

Recommended Posts

Здравей народеОт две години карам с кабели дето фърлят искри, поомотах ги с малко силиконец и колата си варви не прекъсва. Та видях се в малко кинти и тея дни си взех кабели EPS за 90 кинта, някой на скоро да си е копувал кабелаж за свещи и какви цени вървят имате ли наблюдение в/у тази марка (все пак оригинални не ми се чакат а и излизат по солено).ПоздравиП.С. Темата е информативна целта е да помогне на хора който си търсят кабели за да не се набият на най скъпия....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели афтърмаркет варират около тази цена,но не е от най добрите алтернативи точно за кабели...Оригинални мисля,че бяха с около 50,60 лв нагоре, а разликата в качеството е ехеее...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 кинта ги взех защото човека който ги купи ползва 30 процента отстъпка от магазина (има сервиз и ми е приятел).Луда работа ако имаш време да чакаш си излиза най разумно с поръчка от щатите .......ама не всеки може да чака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кабели ползвам Тесла - 45 кинта , 3г не са мръднали . Като свещи - ползвам само японско НЖК . Всичко друго е компромис . Последните ми излязоха 25лв от общите поръчки . Иначе в България са към 40лв с доставката . И за това сега си държа по един комплект резерва .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...