Jump to content
nwb

Ролбари за HR-V

Recommended Posts

Здравейте,интересувам се някой запознат ли е с цените (съответно монтирал ли е) ролбари, подходящи за Хонда HR-V? Насочил съм се към нещо подобно на изобразеното: http://shopix.bg/img/products/orig/367/products_911070_1054306631.jpgВ зависимост от цената мога да се откажа и от степенките. Не ми се вярва единствените достъпни на пазара ролбари да се предлагат от Шопикс, затова се обръщам към вас за повече информация.Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо искаш нарочно да си направиш джипа по-нисък? Стария ми джип беше с булбар и степенки и ги бях намразил, понеже всеки път заораваше булбара в някоя дълбока дупка по черни пътища. Снижаваш колата със 7-8 сантиметра заради външен вид с една безмислена тръба. Моят булбар беше цял, включително и до фаровете и при евентуален лек удар отпред заминават и фарове и капак и броня, после изхвърляш и тръбата, щото не подлежи на изправяне. Ти си решаваш. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един против всякакви пречещи неща пред радиаторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз не съм им фен. Особено пък степенките...за тях има смисъл ако караш лендкрузър и е трудно влизането без тях...

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо ЗА, но ми се видяха много парите (350,00 лв.) инак се бях спрял на тези: GRST0014 : http://www.alo.bg/630203?highlight=%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B8с транспорта от Русе щеше да ми излезе към 400,00 лв. аз не я карам много в истински оффроуд условия, и според мен си е достатъчно висока, за да мога да си позволя един булбар отпред, и да е по-добре подготвена за Софийската джунгла. Вече имам ожулено от някой пишман шофер, който се е учил да паркира до моята кола, така че съм За такива козметични предпазни средства. Само не ми е ясно много монтажа, дали е надежден и дали наистина ще върши работа (да предпазва от леки удари) или ще е само за украса.. таа ако някой попадне на подобни неща.. на по нормална цена, ще съм благодарен ако сподели информацията. Готов съм да заделя около 150-200 лв .. (все пак става въпрос за една проста огъната тръба.. не е технология на NASA..)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето снимка на моя стария джип http://eradev.snimka.bg/automobiles/my-cars.700074.28441530приятел със същите тръби претърпя лек удар в задницата на друга кола и смени броня, преден капак, един фар и решетка благодарение на тръбите. Можеше да се размине само с броня. Изглеждат наистина страхотно, но до там им се изчерпват достойнствата. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!Наистина за софийската действителност ролбарът би свършил добра работа - затова се бях насочил към такъв тип защитен елемент. По-притеснителни са допълнителните поражения, които може да нанесе при евентуален по-сериозен удар. Предвид и начина на монтаж, по-скоро ще си карам колата така и ще разчитам на Каско-то :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...