Jump to content
Miramax

Помощ при покупка

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте на всички !Още малко ми остава да събера пари за Хонда, харесах вече няколко обяви, но искам да помоля някой който е от Пловдив, да ми помогне при избирането на съответната кола, тъй като си е друго някой с Хонда, който разбира да я погледне, дори и собственика да казва, че всичко е идеално. И аз съм от Пловдив , така че лесно ще се разберем.Парите, които мога да дам са до 2500 лв. Гледам обяви за 6та и за 5та генерация. Повече ме привлича 5та генерация, но пък 6та има повече удобства. Дайте ми съвети кой модел е по-подходящ като за студентска кола(с която хем да си ходя нормално на лекции, хем да върви добре)Не искам да влизам в големия данък т.е. над 101 коня. Искам нещо до тези коне. Най - вече гледам Honda 5th gen 1.5 - 90 hp Какво ще кажете за 5та генерация същите коне и 1.4 - 75 коняКойто реши че иска да ми помогне да пише тук !Благодаря !

Редактирано от Miramax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще ти кажа, че хубаво си се насочил към марката. Относно това което търсиш, според мен най-добрият вариант за теб ще бъде двигател 1.4 IS - 90 к.с. - няма да върви като звяр, но въпреки това ще ти свърши много добра работа. Относно годината на производство гледай да е 97-00 японка, с 3 врати. Поне аз бих избрал такава, по лекичка е, по-мъничка е, което за градски условия е просто незаменимо, а от личен опит мога да ти кажа, че и извън града се пътува много комфортно, стига да не сте 5 парчета вътре. Да ходиш университета е идеална, поддръжката й също е поносима, така че не му мисли много. Като екстри в колата е хубаво да има въздушни възглавници, ABS и клима. Общо взето като ги сложиш всичките неща в търсачката и ще ти излязат хубави оферти, но може и да се наложи да сложиш още някой стотак отгоре за колицата, но повярвай ми заслужава си ! Дано да имаш късмет с покупката Публикувано изображение Като се спреш на някой конкретен автомобил може да постнеш тук обявата за да може по запознатите колеги да дадат мнение, въпреки че огледа на място е незаменим !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям колегата, карал съм 6 ген. 1.4 IS - 90 коня и смея да твърдя, че наистина е перфектен автомобил. Що се отнася до 5 ген. също перфектна кола, но сякаш по трудно се намират вече читави екземпляри. Каквото и да си избереш гледай три неща; да няма удари, да няма ръжда и да няма никакви тунинг истории по нея, най-добре колата да е в заводски вид. Има много 6-ти генерации за твоите пари, ти си на ход. Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз съм за 5г купе 1,5 101кс

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще ти кажа, че хубаво си се насочил към марката. Относно това което търсиш, според мен най-добрият вариант за теб ще бъде двигател 1.4 IS - 90 к.с. - няма да върви като звяр, но въпреки това ще ти свърши много добра работа. Относно годината на производство гледай да е 97-00 японка, с 3 врати. Поне аз бих избрал такава, по лекичка е, по-мъничка е, което за градски условия е просто незаменимо, а от личен опит мога да ти кажа, че и извън града се пътува много комфортно, стига да не сте 5 парчета вътре. Да ходиш университета е идеална, поддръжката й също е поносима, така че не му мисли много. Като екстри в колата е хубаво да има въздушни възглавници, ABS и клима. Общо взето като ги сложиш всичките неща в търсачката и ще ти излязат хубави оферти, но може и да се наложи да сложиш още някой стотак отгоре за колицата, но повярвай ми заслужава си ! Дано да имаш късмет с покупката Публикувано изображение Като се спреш на някой конкретен автомобил може да постнеш тук обявата за да може по запознатите колеги да дадат мнение, въпреки че огледа на място е незаменим !

 

Благодаря за хубавия отговор !

 

 

Лично на мен на външен вид повече ми харесваше 5та генерация, също ми харесва това, че НЯМА хидравлика, защото обичам да съм най-близко до пътя като усещане, дори и климатика е излишен. А и все пак студент съм - колкото повече джунжурии има в една кола, толкова повече ще струва ремонта когато нещо се развали.

 

Относно това коя ще е по-бърза, въпреки че съм още малък (почти 20) до сега бях свикнал на каране на високи обороти в града, дори леки дръпки с други коли ( с голф 4 - 116 коня съм) и не знам дали в случая 6та генерация с 1.4is 90 коня или 5та генерация 1.5 - 90 коня !

 

Ето веднага една обява, която не изглежда да е лоша - http://www.cars.bg/c227788

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОбре дошъл , Прегледах обявите и да ти кажа честно , ето тази само ми хвана окото : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11367315655305990&f1=details&slink=31x1fy Дават я най - икономичната . На какво разтояние ще я караш средно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОбре дошъл , Прегледах обявите и да ти кажа честно , ето тази само ми хвана окото : http://nfs.mobile.bg...ls&slink=31x1fy Дават я най - икономичната . На какво разтояние ще я караш средно ?

Здравей, разгледал съм ги всичките и специално тази не ми хваща някакси окото .Да не си помислите нещо, ама нали знаете - студенти , студентки, трябва малко от малко като за стара кола да хваща окото.По-скоро нещо такова - http://www.cars.bg/c228008А иначе на ден ако ходя на лекции и се връщам ще минавам по около 14км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...