Jump to content
kalio_87

Запитване за Honda CR-V

Recommended Posts

Привет на всички. Регистрирах се във форума, за да събера малко информация от първа ръка. Предстой ми покупка на малко по-проходим автомобил и един от вариянтите е CR-V. :)/> Нямам абсолютно никакви наблюдения в/у марката и модела като цяло, така че всяка информация ще ми е от полза. В полезрението ми са попаднали моделите произведени м/у 1999-2002 година. Все пак става въпрос за инвестиция в кола, която ще се използва основно за ходене до вилата и кратки градски и междуградски преходи. Интересуваме какви са характерните слаби страни за модела? Разход, окачване, ориентировъчни цени за обслужване и поддръжка, и т.н. При евентуална покупка, на колата задължително ще се монтира газова уредба, така че моля хората каращи такива автомобили на алтернативно гориво да споделят също мнение.Предварително благодаря за отделеното време и внимание. Поздрави!:)/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се разровиш малко из форума, мисля че и сам ще намериш отговорите : ) Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да погледнеш и HR-V, щом ще го ползваш предимно за къси преходи. Гори с около два литра по-малко, има вариант и с 4 врати ако държиш на това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Регистрирах се във форума, за да събера малко информация от първа ръка. Предстой ми покупка на малко по-проходим автомобил и един от вариянтите е CR-V. :)/>/> Нямам абсолютно никакви наблюдения в/у марката и модела като цяло, така че всяка информация ще ми е от полза. В полезрението ми са попаднали моделите произведени м/у 1999-2002 година. Все пак става въпрос за инвестиция в кола, която ще се използва основно за ходене до вилата и кратки градски и междуградски преходи. Интересуваме какви са характерните слаби страни за модела? Разход, окачване, ориентировъчни цени за обслужване и поддръжка, и т.н. При евентуална покупка, на колата задължително ще се монтира газова уредба, така че моля хората каращи такива автомобили на алтернативно гориво да споделят също мнение.Предварително благодаря за отделеното време и внимание. Поздрави!:)/>/>/>

Колега ,тази кола няма слаби страни :)като изключим това,че е 99-та година и неизбежно ще срещате много по-нови на пътя.На газ очаквай разход 10-11/100км.и литър бензин ако изминаваш по 20км. на ден.Малко шумни са и ако е обута с А/Т гуми може да не издържиш.....Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Регистрирах се във форума, за да събера малко информация от първа ръка. Предстой ми покупка на малко по-проходим автомобил и един от вариянтите е CR-V. :)/>/> Нямам абсолютно никакви наблюдения в/у марката и модела като цяло, така че всяка информация ще ми е от полза. В полезрението ми са попаднали моделите произведени м/у 1999-2002 година. Все пак става въпрос за инвестиция в кола, която ще се използва основно за ходене до вилата и кратки градски и междуградски преходи. Интересуваме какви са характерните слаби страни за модела? Разход, окачване, ориентировъчни цени за обслужване и поддръжка, и т.н. При евентуална покупка, на колата задължително ще се монтира газова уредба, така че моля хората каращи такива автомобили на алтернативно гориво да споделят също мнение.Предварително благодаря за отделеното време и внимание. Поздрави!:)/>/>/>

Колега ,тази кола няма слаби страни :)като изключим това,че е 99-та година и неизбежно ще срещате много по-нови на пътя.На газ очаквай разход 10-11/100км.и литър бензин ако изминаваш по 20км. на ден.Малко шумни са и ако е обута с А/Т гуми може да не издържиш.....Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много съгласен, че нямала слаби страни Публикувано изображение

 

Веждите на задните калници гният като за световно, също и предния ръб на предния капак. Очаквай при по-дъртите проблеми със закоравялите изолации на окабеляването. Обезателно почистване на стъпковото моторче. Третиране на механизмите на предните ел.стъкла, че клеясват здраво и не се знае кога ще решат, че не им се работи повече... Дано имаш късмет с клапаните, да не са прегорели. Шумна е кажи речи колкото лада нива. Иначе е суперска кола Публикувано изображение Автоматика е кажи-речи безсмъртен, пу-пи, да не му е на уруки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да добавя към хроничните проблеми особено на тия около и над 200000км.-горната пластмаса на радиатора се пука от стареене-почти всяка втора е преживяла теч в купето я от уплътнения, я от шибедаци и прочие- Лагер на първичния вал на скоростната, както и при доста други модели от тия години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезните и бързи отговори. :)/> Както препоръча някой по-нагоре смятам да посъбера малко информация и за HR-V. Tака че, ако някой има да споделя нещо, било то хвалебствия или оплаквания, сега е момента! :D/>/> Иначе, съдейки по казаното от търговците в кв. Горубляне, явно съм роден под щастлива звезда след като имам удоволствието да ги срещна в живота си и то точно в такъв момент, когато са внесли за продажба 2-3 от най-запазените екземпляра CR-V в Европа. :P/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...