Jump to content
pucky

резервен ключ

Recommended Posts

здравейте,като я вземах, беше само с 1 ключ ... та се чудя дали да си изкарам втори. ако някой си е изкарвал(точно за този модел), би ли споделил колко му е излезнало като цена.благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мен ако питаш не с е чуди, а си извади резервен, защото можеш да се вкараш в голямо приключение ако загубиш този или се прецака, а по закона на Мърфи това се случва в най-неподходящия момент. Иначе ключ можеш да си купиш от ибей за 15-20 паунда и после само да отидеш в представителство на Хонда да ти го програмират и при ключар да ти го нареже. Но преди това им се обади и питай дали могат само да ти го програмират или ще те накарат да си купиш и ключа от тях, защото при тях ключа ще е цифра гаранция, на мен само за дистанционното за отключване ми поискаха 230евро. Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-Transponder-key-with-chip-fCivic-Cr-v-Fr-v-Jazz-/190776922642?pt=UK_Car_Accessories_Safety_Security&hash=item2c6b30d212

Редактирано от icko22

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само в хонда ли могат да ми го препрограмират?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според годината цената е между 80 и 140 лв. Мога да програмирам ключа за 15мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140лв само за програмиране???:o/>:o/>:o/>:o/>:o/> WTF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз имам резервен ключ,обаче не пали колата с него.Въобще не се чува да завърта стартера и лампата на имобилайзера мига учестено , има ли някакъв начин за самообучение?Какво значи това мигане?

Редактирано от Капанеца_865

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учестененото мигане означава че така наречения имобилайзер на колата не разпознава ключа и затова не позволява да запалиш. Щом ключа пасва в кючалката значи е от тази кола, но според мен имаш проблем със самия ключ, но едва ли с програмиране ще се оправи, в смисъл не виждам как сам може да се е разпрограмирал. Със сигурност си трябва диагностика със специалзиран софтуер на Хонда. Сещам се и за друг вариант, ако така си купил колата, джамбазина от който си я взел е имал само един ключ, не са му се давали пари за втори и просто е извадил един ключ който става само за отключване за 7-8лв и ако не си ги пробвал и двата те е пуснал по пързалката че имаш два ключа. :dry:/> Мамка им джамбазка ако е така!:angry:/>:angry:/>:angry:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,точно така се получи при мен.Дадоха ми втория ключ и аз не го пробвах тогава.Интересно е че самият ключ си е на хонда и ми го дадоха,дори запечатан.Като пробвам с него не пали,но като върна ежедневния ключ,който ползвам и него не го разпознава в началото.Иначе лампите по таблото си светват,но не пали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направиха ми за 80 лв. резервен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е цената. ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направиха ми за 80 лв. резервен.

Би било полезно ако кажеш къде е извършена процедурата.Аз например също съм с 1 ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

направиха ми за 80 лв. резервен.

Би било полезно ако кажеш къде е извършена процедурата.Аз например също съм с 1 ключ.
... ами аз съм от пловдив и не знам дали ще съм ти много от полза, но питах на 3 места тук и цените, които ми казаха бяха "от 80 до 150 лв.", но не се позаинтересувах каква е разликата, защото така или иначе 80 лв. като ме устройваше и не ми са даваха повече пари.п.п. като питах, интересуваха се коя година е колата(2003), така че и това може да е от значение при определяне на цената ... не знам дали има разлика в ключа между джаз 2002 и джаз 2003 :) Редактирано от pucky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...