Jump to content
Etnonatu®e

Проблем със спирачките

Recommended Posts

От време на време не винаги ми се случва кото спирам по плавно или когато съм в нанадолнище и държа спирачка педала бааавно потъва до долу отпускам и пак натискам и потъва.Друг път си е твърд и не мърдаИнтересното е че не го прави винаги колата си има спирачки дори и при висока скорост намалява доста бързо Спирачната течност е на Мах , оглеждах за течове няма.Някой да има идея!?Спирачната помпа е ревизирана с нови гумички,спирачна течност сменена.Проблема си остава същия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата вероятно има износване и ревизията не й помага.Мерена ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би въздух в спирачната система. Обезвъздушена ли е спирачната система?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

системата е обезвъздушена,за помпата незнам дали са я мерили там където смениха гумичките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

системата е обезвъздушена,за помпата незнам дали са я мерили там където смениха гумичките

Не знам дали проблема е в помпата, много вероятно да, но се заеми да го фикснеш, защото са ми отказвали спирачките 4-5 пъти на различни коли и в единия случай беше помпа, която изпусна отведнъж, просто спрях вече да имам спирачки и така. Помпа по принцип се познава така- на място, натискаш рязко- педала спира да потъва и всичко е ок,отпускаш догоре и после натискаш лекичко, бавно, ако спре да потъва педала, отпускаш малко и после пак лееееееееекичко натискаш- ако по тази схема педала ти потъне до долу с малко играчка, вероятно помпата е зле и някога ще стане какво написах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...