Jump to content
eNigMa_

D13B2 на Газ

Recommended Posts

Колеги моля за съвет . . . . Имам проблем с д13-та на газ . . . В момента карам със запушен филтър . . Защото когато е отворен напълно се дави идва и много въздуха . . . от какво може да се дължи това . . . Моля за помощ ;х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми хонда беше така (D13B2 4Gen.)  но след като пробих карба, ограничението на въздуха просто бе излишно. Беше с плочка и трябваше да се ограничи въздушния поток, иначе си гаснеше без да е ограничен. Сега пак съм с дупчени карбове , само че са два (Дуал) и си върви много прилично на газ, бе да съм ограничавал въздуха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с спортен филтър така става,мини газ анализатор след това.

Имах го същия проблем сложих спортен филтър разбазиках газовото и накрая гаснеше и не вървеше както трябва.Като запуша почти целия филтър с торбичка се оправяше.Като цяло проблема идва от настройката на изпарителя и филтъра-какъв е мръсен ли е зашушен ли е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен е с двоен карб разпробит и пак запушвам тръбата за въздуха предполагам че не е разпробит като хората или не винаги се получава с тия разпробивания. Та подобна интервенция е нож с две остриета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...