Jump to content
Dexpower

Honda Civic D13 Dual Carb

Recommended Posts

Браво колега, много добра работа, аз също карам д13-ска и знам какво е да си най-малкия в семейството :) Благородно ти завиждам, с кеф да си е караш.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за ентусиазма, тъкмо както мислех, че няма да има повече такива хора и ето, че изскачат нови. Имаш ли планове за глава с едни други гърбици ;) Изпускателната система, окачване, спирачки или всичко беше просто лекичко да я засилиш? Ако мислиш да има развитие ти пожелавам само успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега то такива като мен има доста въпроса е колко са упорити :) Относно това какво мисля да правя още ами евентуално да сменя генерацията да я отпуша още малко и другото което се замислям е спирачките защото тези са много зле хич не спира при висока скорост.За окачване не мисля, за сега е достатъчно ниска и стабилна понеже съм я качил на 195/50/15 в момента летни и мисля,че е добре като стабилност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за ентусиазма, тъкмо както мислех, че няма да има повече такива хора и ето, че изскачат нови.

Бе и аз мислех така ма аз лично знам за 17 и още 6 в проект ,По интересното е че и д15 ките почнаа се множат ма няма карбове вече .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала фен дойдоха ми спомени от старата Д14А1 преди да и сложа Д15Б7-цата, двигателя си беше голяма пушка, колата ти е супер успехи занапред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...