Jump to content
paRADOx

Визуален тунинг No.22

  

37 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте,

След като от доста време не сме правили визуалната надпревара, реших да възобновя традицията с един страхотен модел на Honda - Accord Coupe 1999 -2003:

 

Публикувано изображение

 

 

За сваляне на снимката с висока резолюция, моля използвайте този LINK

 

 

След подходящата обработка с Photoshop, изпращайте готовите тунинг творби на моя e-mail: paradox@hondabg.com, като не забравяте да напишете и nick-a си във форума! Крайна дата за изпращане на готовите работи няма да обявявам засега, докато не видя какъв е интересът от ваша страна.

Ако някой все още се чуди за какво говоря, може да разгледа тези линкове от предишните ни надпревари:

Визуален тунинг No.21

 

Визуален тунинг No.20

 

Визуален тунинг No.19

 

и т.н.

 

Ако получа поне 3-4 завършени творби в пощата си, обявявам крайна дата. След което идва ред на анкетата и обявяване на победител!

Публикувано изображение

 

Коментирайте. Питайте. Дерзайте.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега идеята за кола е супер. Но има ли вариант снимката да е с предницата на автомобила?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, но неможе ли някоя поооо-качествена снимка, тая е като с телефон от преди години :lol: :lol: Ако пък накрая остане тая, ще е пипна, имам как ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама е 4000 x 3000 пиксела :) Колко по голяма и качествена? 12 мегапискела е снимката. Тук все пак се прави от любов към спорта и към Хонда. А за тапициране на мола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, снимката, че не е качествена - не е, но няма да се хващаме за гърлата, както обичаме, след като е пусната ще е тя, за друга, следващия път Публикувано изображение

Аз сложих на първо време едни джанти, ама другите планове няма да издам, да не ме изкопирате Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не е лесно да се открие качествена снимка на кола от преди 14 години.Сваляйте файла за обработка от линка който съм посочил. Там резолюцията (както спомена и AlCapone) е 12 мегапиксела (4000 x 3000).Умишлено избрах снимка с поглед отзад на този модел Honda, защото дизайна й е много специфичен, и е интересно да се видят вашите предложения за тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не е лесно да се открие качествена снимка на кола от преди 14 години.Сваляйте файла за обработка от линка който съм посочил. Там резолюцията (както спомена и AlCapone) е 12 мегапиксела (4000 x 3000).Умишлено избрах снимка с поглед отзад на този модел Honda, защото дизайна й е много специфичен, и е интересно да се видят вашите предложения за тунинг.

Е що не казахте - щях да ви дам качествена снимка на кола отпреди 12 години :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам получени две разработки на мейла, така че обявявам краен срок за подаване на готовите творби: 14.05.2013!

На тази дата обявявам край на надпревара и пускам анкета за гласуване. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 разработки до тук.Да чакам ли още някой или да пускам анкетата? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам, че прокта ми беше много градниозен и не можах да го направя Публикувано изображение

Успех на колегите и чакаме анкетата! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и участниците в надпреварата:

 

 

Оригинал:

Публикувано изображение

Номер 1

Публикувано изображение

 

 

Номер 2

Публикувано изображение

 

 

Номер 3

Публикувано изображение

 

Имената на тунинг майсторите ще станат известни на 18.05.2013, когато ще сложим край на гласуването и ще обявим победител! Публикувано изображение

 

Мисля че всички са се справили отлично. Вложили са идея и са положили доста труд.

Моля оценете техните творби чрез анкетата, и напишете своя коментар - било то критика или похвала. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1;

Най-добра идея и най-добра реализация, браво за труда на останалите тнинговащи Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1 е най-добра според мен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 2 за мен е най-хубава. Освен, че по личен вкус ми харесва, ами има и най-голяма разлика спрямо оригинала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо номер 2 е с разл.джанти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на номер 2 е много добра.

Общо взето обаче всички са се придържали към оригинала. Честно казано очаквах по голяма фантазия и повече заиграване с детайлите.

Имам и една критика: В сянката на автомобила, размера на ауспуха се разминава с този който е на колата. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за номер 1. Подкрепям мнението на Радо, искаше ми се да видя малко NSX Stile.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мн странно номер 2 не стига че има различни джанти ,а и доста ауспуси са и сложили,от лявата страна има и двуцевка под голямата тръба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1 ми хареса най-много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ми допада номер 2 но без дефузера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове.

Дойде време да обявим победителят в тази надпревара.

Категорично първо място с 23 гласа за Boyan Danielov. Честито! Това е негово първо участие и вече се поздравява с победа. Браво! Публикувано изображение

 

Boyan Danielov

Публикувано изображение

 

 

Второто място с равни гласове се полага на:

ilias

Публикувано изображение

 

и JK_HONDA

Публикувано изображение

 

Поздравления за всички!

Бъдете готови за нова надпревара съвсем скоро.

Очаквам предложения за модел. Публикувано изображение

 

Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за мненията и гласовете! Публикувано изображение

Редактирано от Boyan Danielov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...