Jump to content
Airdale

Отваряне капачка на резервоар

Recommended Posts

Колеги, помагайте! Публикувано изображение

 

Още преди да купя Сивика четох това обзорче http://goo.gl/OfD2X и за съжаление моята отговаря на описания проблем "Civic-ът има доказан конструктивен недостатък - къса се жилото на капачката на резервоара, което прави отварянето му възможно само след разглобяване на облицовката на багажника."

 

Всъщност, не съм сигурен дали жилото е скъсано. Просто като дръпнеш лостчето за отваряне на капачето и нищо не се случва, налага се 2ри човек да подпре капачето с ключа например, за да се отвори. И тази операция на всяко зареждане.. Публикувано изображение Омръзна ми да моля момчетата на бензиностанциите! Публикувано изображение

 

Знаете ли дали има решение и без споменатото "разглобяване на облицовката на багажника"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пъро провери дали е скъсано жилото със сигорностЗащото аз имах същия проблем но се оказа,че закючващия механизъм на ламоринената капачка беше леко кривИ след лека намеса с клещите вече всичко е ОкЗа това провери дали със сигорност е от жилото но ако е от него не мисля,че изобщо ще може да се отвори Пиши после какво се е оказало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пъро провери дали е скъсано жилото със сигорност

Защото аз имах същия проблем но се оказа,че закючващия механизъм на ламоринената капачка беше леко крив

И след лека намеса с клещите вече всичко е Ок

За това провери дали със сигорност е от жилото но ако е от него не мисля,че изобщо ще може да се отвори

Пиши после какво се е оказало

 

Благодаря, колега, ще се пробвам с едни тънки клещички малко самодейност Публикувано изображение

 

Фактът, че като дръпна лостчето и след това някой подпре с ключ, ми говори че все пак част от механизъма действа, т.е. най-много да е хлабаво жилото... Е, ще кажа какво е станало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен жилото е заминало,но пробвай на отворена капачка издърпай лостчето за отваряне и виж дали се движи палчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За щастие се оказа, че жилото работи. Като дръпна лоста палеца под капачето се прибира, но няма какво да избута въпросното капаче. Не знам какво е предвидено фабрично, пружина ли, що ли... :( ще трябва да измисля нещо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...