Jump to content
WestHam

Сивик 7-ма генерация

Recommended Posts

Колеги, вече съм собственик на 1,6 втек с оригинално радио на хонда тип А. Днес откачихме акумулатора и сега радиото ми иска код, за да работи. Намерих на една малка метална плочка и в книжката на колата 4 цифрен код. Това ли е кодът, който търся и как да го въведа? Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е кода колега ,даваѝ смело щом го имаш, нямаш ядове ,ще ти го иска всеки път като откачиш акумулатора.Като въведеш числата се отключва и започва да пее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седма иска 5 цифрен код-и мойто радио ми е за красота засега!Търся начин за да му намеря кода без разглобяване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкарах го, колеги. Намерих картонче с размери на карта за банкомат с обяснение за кода на няколко езика. От другата страна на картата е самия 5 цифрен код и още един 7-8-9 цифрен код, който не знам за къде е. Въвеждаш кода и трябва да стане, ако отново изпише грешка въвеждаш кода 2-ри път и тогава се подкарва (това е в общи линии обяснението на картончето), При мен стана от 1-я път, като наново трябва да си запазвам станциите и часовника. Дано съм полезен на колегите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...