Jump to content
plamen101

Проблем с публикуване на обява

Recommended Posts

Здравейте фенове, не мога да публикувам обява в Продава автомобили. От доста време съм регистриран. Вярно е, че не съм от активните потребители но толкова са ми познанията :D/> Edit: Не се опитвай да я продадеш с тази тем!

Редактирано от Al Capone
Опит за продажба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 мнения лимит, преди да публикуваш там, ти имаш по-малко :)Това е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш и я пускаш в "платени".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове, не мога да публикувам обява в Продава автомобили. От доста време съм регистриран. Вярно е, че не съм от активните потребители но толкова са ми познанията :D/>/> Edit: Не се опитвай да я продадеш с тази тем!

Мерси за отговорите на d.pavlovq и Player101. А инъче не знаех, че трябва трябва да имаш умения на монтьор за да се наречеш фен(до Al Capone). Страхотен Ник Нейм: Al Capone :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да ти помогна с проблема ти, явно не си влизал отдавна. Като за начало може да се запознаеш с Правилата на Форума. След това ако имаш въпроси, с радост ще ти отговорим :)

 

Варианта за продажба без мнения е описан от колегата Player101, или иначе казано, има раздел платени обяви, плащаш "символична" цена и пускаме обявата там. ЛИНК за цените на обявите

 

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И фенството, монтьорската работа и правилата няма нищо общо! Това да си фен няма нищо общо с професията. Още по малко с прякорите на потребитрелите в който и да било форум!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове, не мога да публикувам обява в Продава автомобили. От доста време съм регистриран. Вярно е, че не съм от активните потребители но толкова са ми познанията :D/>/>

 

Edit: Не се опитвай да я продадеш с тази тем!

 

Колеги, моля да не се "нахвърляте" срещу Пламен, просто човека не е запознат с правилата, а и в момента има да решава съмсем други проблеми от това да чете някакви разписания, но иначе е фен.....благодаря, че отделихте 5 секунди от времето си да прочетете написаното!!! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каза човека нарушил правлата за същия този раздел! Айде малко по спокойно! Това че не познаваш законите и правилата не те оправдава че не ги спазваш! И да и аз съм човек и аз допускам грешки! А вие и двамата сете се съгласили с правилата на този форум когато сте се регистрирали. Това не е оправдание че не ги познавате, защото сте потвърдили че сте се запознали и сте съгласни с тях!П.П. само да допълня

9. Предупредени за нарушение потребители, които се опитват да съберат подкрепа от форума за нарушението си, получават неподлежащ на обжалване бан.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази цитирана точка, сама по себе си е малко абсурдна.

Редактирано от Me Gusta
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И въпреки всичко сте се съгласили с нея при регистрацията си във форума. Аз също съм се съгласил с нея. Което само показва, че не сте чели правилата!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...