Jump to content
bili

Трябва ми малко инфо относно пружините

Recommended Posts

Трябва ми инфо за разстоянието между средата на централният отвор и ръба на калника ,отпред и отзад. Трябва ми за да преценя дали да ги сменям,просто колата изглежда като настъпана.Има и следи от износване на гумите от вътрешната страна. Ходих на реглаж и там казаха че всичко е ок.,но проблема си остана. Даже от зад е по-явно износването,става въпрос за b20b3 98 година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някои които е сменял пружини скоро, да измери и да каже? Колата е клекнала отпред и от зад и искам ориентировъчно да видя разликата в разтоянието.Вмомента отпред е 385мм. от зад 380мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за изчерпателните отговори...... Явно никои от колегите няма рулетка , или 5 минути да измери и да напише как е при него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИкай неволята.Аз се занимавах доста с пружини,на мойто Харви и накрая смених с нови.Дефакто в покой и да няма разлика.... по завоите има.Стареят си пружините.Ако искаш мини след празниците през сервиза да погледна колко е зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Markony не го знам къде ти е сервиза ,ама така или иначе токущо купих нови пружини и все някои трябва да ги смени.Ако дадеш адрес на лични може и да се видим.Иначе някои ако случаино е замерил нека да напише,пък аз като ги сменя моите ще пиша какъв е ефекта.

Редактирано от bili

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е в профила ми,към сряда ще се прибера в Русе.Весели празници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, днес новите пружинки са вече по местата и ефекта беше уаууу.Отпред колата се вдигна с 5см. ,а отзад с 4см.Сега колата я усещам много по-приятна за каране и возене,имам и снимки ама несъм ги качил още на компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...