Jump to content
smoky

гарнитури за 4-2-1 колектор

Recommended Posts

Мисля да сменям изпускателния колектор на моята д14 англичанка с афтърмаркет 4-2-1 такъв, но какви гарнитури ще ми трябват за за главата, двойката и за О-пръстена към катализатора?Клингерит и графитна смазка за двойката ще стане ли? От кой дивгател гарнитури да търся - Д16з6 или? За такъв изпускател говоря:

post-19843-0-74979100-1364843399.jpg

post-19843-0-33958700-1364843495.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, кво става половината форум са с такива кюнци никой не казва ква гарнитура да сложа на двойката и долу към генерацията. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го купуваш нов би трябвало да си дойде с гарнитури.Можеш да си ползваш и твоята гарнитура стига да е читава,но имай на предвид,че на този колектор портовете са по-широки от тези на главата и на стоковия ти колектор.Ако след време решиш да си портнеш главата по колектора ще си правиш друга гарнитура.Няма значение каква гарнитура ще използваш D16SOHC D16DOHC D15 и тн.Важното е да е от D серия,всичките стават без проблем.Края на колектора го мериш колко му е диаметъра и си купуваш нужния О-пръстен или ще е 55мм или 60мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка е , на двойката пробвах от д16з6 ама идва по-малка, че и пръстен не могат да ми намерят Публикувано изображение идва на 53 някъде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добреде колега ,изрежиси я метална . на какво е челосван .На ръка или фреза ? Меката се му се струва че моо си я поръчаш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колектора монтиран! Изработиха ми гарнитура Публикувано изображение

post-19843-0-36600200-1366216495.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...