Jump to content
Sisqo

Пролетна среща Дупница - 19-20-21 Април

Recommended Posts

Там сме, и добре че срещата ще е на Макдоналдс. Може да се хапне по един санвич и има къде да се поседне.А да и Вельо ще може да сипе от магическата отвара на бабето made in china ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мрън! Вие ше ме довършите бе, сърце нямате, как ше стана в събота в 8ч сутринта! Ще ви накажа сичките със синузитката и с варела, така да знаете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и днес обсъдихме с компанията и се договорихме официално: среща на софийската група в събота - Шел и Макдоналдс в 10:00!

За непросветените-има сигурно 10 такива из София : За кой точно става въпрос? Този при с.Студена към Дупница?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тозиА ако видиш малък син кит да дъвче чийзбургери - значи е Велъо :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да и Вельо ще може да сипе от магическата отвара на бабето made in china ;)/>/>

що ме издаваш :D/> - са Фриско ше го фане страх и няма да иска да се пуска

Точно тозиА ако видиш малък син кит да дъвче чийзбургери - значи е Велъо :D/>/>

обади се "големия син кит" - от мен да мине ще ти дам един и на теб :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз мисля утре вечер да се накажа леко в Rock'N'Rolla Публикувано изображение

Имам само един лек проблем... Още обмислям как да стана на другия ден в 8ч сутринта Публикувано изображение

 

Дано успея да го намеря тоя Шел с тоя Макдонълдс, че както съм добре ориентиран, може да се изгубя някъде по пътя Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поясна малко, събираме се на Шел-Макдоналдс който е на магистралата за Дупница след Драгичево (разклона за Перник) на нивото на Студена - преди него е Лукойл след това е Шела няма как да го пропусне човек - единствените две бензиностанции на тази магистраласъбираме се от 9:45 до 10:15 и се тръгва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път малко по-малко се увеличава дистанцията Публикувано изображение

 

Следващият сборен пунк може да е на OMV в Дупница Публикувано изображение

 

Вельо, ще гледаме да сме на линия и точно на време...

 

П.П. Този път ще гледам да не си забравя ключа на колата Публикувано изображение

Редактирано от trifon.trifonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирайте се по гръмкия звук, и ярката слънчева светлина отразена от моя CRX. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1бр paRADOx 1бр frisko 2бр trifon.trifonov 1бр joskata 1бр ?Fir3 1бр Izanagi 1бр Morridina 2брEGocentric 1брtony-asa 1бр HondaCRX85 1бр.saaron 1br. murdera 1br.Бобито 2br.Don_Enco 1br. пацо 4брdidone bros 123ма до тук гледаите и пишете да не съм птопуснал нещо !Велио фнимафаи с добавките на китаиската кола :D/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Шела към пистата ще има ли състезатели или ще си караме нормално в група ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има както винаги. Състезание за най-бавна Хонда. Не мисля, че е разумно да даваме газ към пистата, караме нормално за да не стане трагична сбирката, пък на летището газ до дупка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче ,превел съм парите по Еконт 38лв,както се разбрахме ! Но ми изникна здравословен проблем и ще ти кажа дали ми остава заявката :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви простотии! Казвам го за новите! Караме нормално в колона, без изпреварвания и без глупости! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това питах,че аз си карам леко...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега се сещам да пиша на пистата мерим приблизителни 400 и 600 метра не се гоним до края !!! пистата има два входа и не се знае кои от каде е решил и кога е решил да влезне . В обратна посока Гонки НЕ !!! И се стартира след като се върнат предишните стартирали .Предната се скъсах от викане по пистата :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Djudista си забравил и аз мисля да карам на щафета 3х600 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1бр paRADOx 1бр frisko 2бр trifon.trifonov 1бр joskata 1бр ?Fir3 1бр Izanagi 1бр Morridina 2брEGocentric 1брtony-asa 1бр HondaCRX85 1бр.saaron 1br. murdera 1br.Бобито 2br.Don_Enco 1br. пацо 4брdidone bros 1Djudista 1бр 24 Ква я тая щафета бре да нема кифтета некаде по спирките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега се сещам да пиша на пистата мерим приблизителни 400 и 600 метра не се гоним до края !!!/> пистата има два входа и не се знае кои от каде е решил и кога е решил да влезне . В обратна посока Гонки НЕ !!!/> И се стартира след като се върнат предишните стартирали .Предната се скъсах от викане по пистата :lol:/> .

Аз съм директно за 400м. и после пускаме газта....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм директно за 400м. и после пускаме газта....

Като отидем на пистата направо заставай на старта, че имам да си връщам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нЕмаш ядове...ще караме с който иска ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за пиенйето във Вилата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли утре на пистата някое х22 за замерка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха наздраве ние си правиме вече тренировки за утре :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наздраве,ама пазете дробовете за утре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за пиенйето във Вилата ;)/>

Пияницата в теб излезе на светло ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По какво се познава че има хонда среща ? По еколкогичното замърсяване на околната среда :D с изгоряло масло :D:lol: .ДА пускате клиповете и снимките ,че има над 5 часа видео и стартове .Няма да пиша одзиви ще оставя това на останалите :rolleyes: П.П ааааа аз имам снимка на три тюлена :D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умопомрачителна среща.Няма да казвам друго. Снимките и клиповете са доказателство за думите ми.Евала на всички хондаджии които бяха там, раздаваха газ, пиха и се веселиха!Фен, ти си знаеш - N1! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо някоя снимка/клипче?Фотографите да качват, че нямам търпение да гледам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЦката газ цял ден ! Евала на всички :P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно много дране беше :blink: .Абе тоя твоя кораб и тои бая се цеди евала .Са ако не спят половината, що имат клипове па на .Пуснете некоя снимка аз тоя път па грам не снимах.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравяме маслото, без него нямаше да вървят толкова много Публикувано изображение

Иначе срещата беше супер, сега чакаме снимки и видео.Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от ilian11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта си гледах маслото, не беше мръднало грам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта си гледах маслото, не беше мръднало грам :rolleyes:/>

е ти не дава толкова много газ, рексито пристигна на пистата в 9:30 сутринта и не се спря до 16:00 следобяд изгори 150 грама масло и 25 литра 100 октанов
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Тази е на frisko специално , да си знае Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час се прибрах от Севлиево от мотошампионата , разтоварих багажа,един душ и сядам да видя скарите,стартовете,хондите, явно е имало REX среща на пистата Публикувано изображение Евала. Утре чакам стартове, искам да видя Х22-ката Murder- тебе чакам да извадиш няколко старта :) Браво момчета радвам се,че сте изкарали ПОДОБАВАЩО в организацията на FENA!!! Фене , браво за пореден път и на теб братле!Публикувано изображение

 

PS Кало, искам твой клип,ако ли не качвам тея от зимната среща, само ти се опитваш да бягаш по фланга Публикувано изображение( шегувам се естествено- надявам се да си наказал пак някой от бързите GTI, CDI, TDI, Ci, Xi, XD ..... и не знам си още какви надписи ,обозначения и .... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре и аз ще кача някоя друга снимка... ама сега малко ме посмързява Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два видео клипа с участието на paRADOx, murdera, frisko и др.:http-~~-//vbox7.com/play:c6b9ebaf07http-~~-//vbox7.com/play:8cacc5a6b2След малко качвам и снимки, предоставени ми любезно от stefye & co. ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...