Jump to content
Sisqo

Пролетна среща Дупница - 19-20-21 Април

Recommended Posts

Енцо, срам нямаш братле. Пропуснал съм само един единствен път - последната среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък не съм идвал от супер отдавна но смятам да подновя присъствието си ... Ако го приемете и вие ГОЛЕМИТЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня да сме върнали някой. Публикувано изображение

Пък и ние сме големи само на думи. Иначе колите са ни малки, с малолитражни двигатели. Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1бр paRADOx 1бр frisko 1бр ?trifon.trifonov 1бр Neyqzvimiq 1бр joskata 1бр Fir3 1бр Izanagi 1бр Morridina 2брEGocentric 1брtony-asa 1бр HondaCRX85 1бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче пиши ме и мен за събота ,но по -късно ще потвърдя на 100%.Ще докарам новият кошмар на Вельо ..хахахах

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека полека нещата си отиват към бой :D Тази среща ще е някаква лудница :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се молим времето да е хубаво, иначе да не слагаме гумите за дъжд Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от trifon.trifonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема дъжд нема снег! там съм :D идвам да строшим и тоя съединител :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, имам един резервен за Д13, така, че няма да има ядове Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сега дайте малко разяснения гледам, че датите са се променили, 19-20-21. Ще има ли напиване ааа преспиване да кажа, каква ще е организацията за през деня, колко парички ще е нощувката, кой каква ракия да носи и такива работи... Аз ще мога да дойда за събота и неделя, петъка ми е невизможен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поясня, понеже предполагам не си идвал. Петъка реално е само вечерта - ако имаш възможност и искаш да си починеш, можеш да идеш за нощувка в Петък вечер - тогава са по-малко хора. Истинското пиенйе е в Събота вечер. Организацията обикновено е следната (за повечето хора от София): Събота се събираме някъде в Сф (примерно на Била на България) към 9.00 и лека полека се тръгва. Срещата на пистата (където ще се дава газ) е около 11.00. Дава се газ каквото се дава до следобед по някое време 14.00 примерно и лека полека се насочваме към почивната станция (и се подготвяме за бойни подвизи вечерта). Самата нощувка обикновено фена я урежда на 15.60лв на човек на вечер. Алкохол може да си носим. Менюто го определяме обикновено тук в темата с предложения, но има класики на които често залагаме (фена си ги знае). Цената на меню за един човек обикновено е около 15тина лв (+/- 1-2лв.). Имаме на разположение цял ресторант/(или може би както последният път) механата долу. Можем да си правим волна програма с музики, танци, и тн. :DНеделя е време за събуждане, закуски (които са на доста примамливи цени) и евентуално на който не му се тръгва веднага към Сф,може да се разходи да разгледа забележителностите :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнявам:Датите са 19-20-21 Април, като основната част от мероприятието е в Събота (20-ти).Тръгваме със скраповете към 9-10 в Събота. Пътя е около час до пистата (70 км. от София). Цял ден газ до долу и после потегляме към вилата, която е на 10 км от пистата. Пиене до безобразие и в Неделя като се наспиме - кой от къде е ;)Цена: Около 30-32 лв излиза нощувка+вечеря. Ракия се носи кой колкото може, ако ли не Фена взима от Дупница една домашна (изтествана - много е добра) на 8 лв. литъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мене за 1 нощ(събота) ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заплювам си един старт заедно с теб в твоята кола, искам да усетя тръпката в товя луд прелюдПубликувано изображение

Пишете ме и мене за 1 нощ(събота) Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен чушки бюрек какво ще ядеме бре група? и тоя път скарата на пистата ли ще я правим или на вилата ,отсреща до бунгалото или на чешмата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скарата на пистата, докато едни дават газ другите да пекат и после дружно еденйе, щото ако е горе ще стане късно и щее близо до вечерята => на никой няма да му се яде вечерта :) Викам да е агнешко, нали е пролетно...не знам другите обаче ядат ли такива неща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече си резервирах с Трифон, място около скарата, щото няма съединител за пистатаПубликувано изображение....., така,че подкрепям Кало.. а фене чушките бюрек са задалжителни братле Публикувано изображение, и имам едно обещание за палачинки...ама това са едни други теми след няколко напиткиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заплювам си един старт заедно с теб в твоята кола, искам да усетя тръпката в товя луд прелюдПубликувано изображение

 

Пишете ме и мене за 1 нощ(събота) Публикувано изображение

 

нямаш ядове...ма е спреляк голем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О щом ще има палачинки идваме с 300. Все пак обеща миналия път :D/>.Фен моля запиши още 2ма за Събота и място за едно бавно купе в зоната на зрителите.

Редактирано от Бобито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми......сам съм в събота вечер ;) Стопанката я няма тогава и няма да идва.

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии не ми остава избор... Фен и мен ме брой за Събота вечер ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги подкрепям мнението на Кало за менюто, просто човека е в час с нещата и всеки път ме изпреварва с предложенията - скарата ще е на пистата 100%1. Ордьовър - чушки бюрек2. Салата - задължителна! (в повечето случаи Овчарска или Шопска)3. Основно - и аз съм за агнешко но както прецените в краен случай може пилешка/свинска пържола с гарнитура4. Безалкохолни -по 2 броя на калпак + мин. вода от 1.5л няколко броя общи5. Ракия, водка - който квото иска си носи или се купува от Дупницацените са ясни - Фена ще ги уточни (15-17лв предполагам ще е менюто, ако се спрем на агнешко ще е по-различно и е най добре едно цяло от предния ден да им се закара та в събота да го обработват цял ден)относно пистата ще трябва да олекотявам сериозно пак :lol:/>/>/> и една туба 100 октанов + вълшебната добавка :D/>/>/> п.п.Фен, + 2-ма за събота (на 99% за сега)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1бр

paRADOx 1бр

frisko 1бр

trifon.trifonov 1бр

Neyqzvimiq 1бр

joskata 1бр

Fir3 1бр

Izanagi 1бр

Morridina 2бр

EGocentric 1бр

tony-asa 1бр

HondaCRX85 1бр.

saaron 1br.

murdera 1br.

Бобито 2br.

Don_Enco 2br. ?

 

19 за Събота вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, да ти е гадно ще сме двама :) Двойка бакшиши за събота вечер - ей искам две отделни легла, да не се гушкаме с ортака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1бр

paRADOx 1бр

frisko 2бр

trifon.trifonov 1бр

Neyqzvimiq 1бр

joskata 1бр

Fir3 1бр

Izanagi 1бр

Morridina 2бр

EGocentric 1бр

tony-asa 1бр

HondaCRX85 1бр.

saaron 1br.

murdera 1br.

Бобито 2br.

Don_Enco 2br. ?

по телефона заявено 1бр

 

21 до тук

 

Сега манджата :P/>

 

Чушки бюрек 2.80

панирана пилешка пържола

задушени картофки с копър и губи 7.20

салата -домати краставици и маруля 3.00

2бр. безалкохолно 2.20

хляб 0.28

палачинка с шоколад и сметана :rolleyes:/>/>/> 2лева

 

Вечеря 17,28 лева нощувка 15.60 - 32.88

 

За пистата мисля да съберем по 5 лева в тея пари включвам закупуването на 100 кифтета , дърв. въглища ,мин вода ,бира и еклери за вечерта

 

 

тотал 37.88

 

ако сте съгласни :

bg97pirb73854601771737 Piraeus Bank Иван Иванов и си пазете документчето. Повод за превод нощувка дом енерго .

Идната сряда тряя сме готови на 100% и да заявя окончателно местата .които мисля ще са повече от момента .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чушки бюрек 2.80 панирана пилешка пържола задушени картофки с копър и губи 7.20 салата -домати краставици и маруля 3.002бр. безалкохолно 2.20 хляб 0.28палачинка с шоколад и сметана />/>/> 2лева Вечеря 17,28 лева нощувка 15.60 - 32.88

Аз съм доволен на това меню, тези дни ще преведа паричките.пс. и 5 лв отгоре за купуването на кифтета-аз съм за Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след консултации с Фена реших да пристигна в петък.Имаме да сглобим една кутияза моята кола и да направим генерална репетиция за съботната вечер.Домакина даочаква изненада от мен.п.п.Дано сме адекватни за събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се появя ,може да да донеса конуси за стартовата линия ....а като се замисля ,няма да е лошо и някакъв флаг за старт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като посещаемостта на пистата се очаква да бъде много голяма, трябва да си организираме стартовете много добре, за да няма инциденти.

- Стартовете ги правим около 500 метра след началото на пистата ( в посока Дупница );

- Не се дава газ до последно, да не оберем всичките гъби на поляната;

- Връщането става плътно в дясно с ниска скорост, без изпълнения около публиката. Докато предишната групичка не се върне, нов старт НЕ се прави!

 

Наистина ще бъде навалица и е важно да се организираме както трябва, за да не си развалим готиния ден!

 

Няма да е лошо и този, който пуска да си облече сигналната желетката Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кой от 3 дена ще се дава газ. Ако е в петък може да минем през Дупница преди планинското в Благоевград.Събота и неделя сме на Благоевград, ако има желаещи може да дойдете да гледате. Ще има доста хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ ще се раздава в събота Публикувано изображение петък ще бъде лежерен Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще събираме ли по 5 лв. допълнително за скарата на пистата или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведени 38 лв.(+5лв.) за скарата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се появя ,може да да донеса конуси за стартовата линия ....а като се замисля ,няма да е лошо и някакъв флаг за старт :)/>

Най добре някоя кака със големи.... възможности и ярък сутиен :D, а между другото колко човека събира вилата, че сигурно ще съм с компания, но още не е ясна бройката :)Идеята ми е дали ще има място за всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре някоя кака със големи.... възможности и ярък сутиен :D/>/>/>, а между другото колко човека събира вилата, че сигурно ще съм с компания, но още не е ясна бройката :)/>/>/>Идеята ми е дали ще има място за всички

65 места е легловата база мисля, ресторанта даже и повече, отделно има механа, там бройката не съм сигорен може и по-малко да са - така че не се притеснявай, още не сме стигнали половината капацитет!канете и други приятели/ки, колкото повече се съберем толкова по-яко ще е, пък ще видим къде ще му излезе края!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo 1бр

paRADOx 1бр

frisko 2бр

trifon.trifonov 1бр

Neyqzvimiq 1бр

joskata 1бр

Fir3 1бр

Izanagi 1бр

Morridina 2бр

EGocentric 1бр

tony-asa 1бр

HondaCRX85 1бр.

saaron 1br.

murdera 1br.

Бобито 2br.

Don_Enco 1br. ?

пацо 2бр

по телефона заявено 1бр

 

22 до тук

 

Сега манджата :P/>/>/>

 

Чушки бюрек 2.80

панирана пилешка пържола

задушени картофки с копър и губи 7.20

салата -домати краставици и маруля 3.00

2бр. безалкохолно 2.20

хляб 0.28

палачинка с шоколад и сметана :rolleyes:/>/>/>/>/> 2лева

 

Вечеря 17,28 лева нощувка 15.60 - 32.88

 

За пистата мисля да съберем по 5 лева в тея пари включвам закупуването на 100 кифтета , дърв. въглища ,мин вода ,бира и еклери за вечерта

 

 

тотал 37.88

 

ако сте съгласни :

bg97pirb73854601771737 Piraeus Bank Иван Иванов и си пазете документчето. Повод за превод нощувка дом енерго .

Идната сряда тряя сме готови на 100% и да заявя окончателно местата .които мисля ще са повече от момента .

 

Припомням идната сряда заявявам местата !!!/> а тая седмица изтече .

За пистата ще помоля пак да няма гонки в обратна посока ,и до края на пистата .Мерим 400 метра и 600 надоло не да няма изненади !!!/> Ще има и много гости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааъ.. мотористи (с Хонда) приемате ли? :D Като ви гледам организацията направо не ме свърта! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идваи бре , ма при едно условие да го караш на задна капла :D .За инфо телефона ми е 0898 520 997

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...