Jump to content
bbozhanov

Моля кажете си мнението за CR-V III

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Бях си пуснал една тема във форума на оф-роуд, от където се реших да си взема Хонда. По-специално CR-V. Харесал съм си едно и ви моля да си кажете мнението - може би някой има повече информация и за конкретния автомобил, одобрен от Бултрако:

http://www.bultraco-....0-executive/96

 

Автомобилът е в Пловдив и ако ми хареса - мога да го взема. От там следва въпроса и за доверен нотариус. Прочетох добри думи за Светлозар Йорданов.

 

Много благодаря предварително и искрено се надявам да станем колеги за в бъдеще! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ти е харесал взимай го , няма дертове пък и сервизна история щом има . Малко е муден автомата на бензин, покарай и виж дали ще ти хареса.Друго няма модела е 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

като ти е харесал взимай го , няма дертове пък и сервизна история щом има . Малко е муден автомата на бензин, покарай и виж дали ще ти хареса.

Друго няма модела е 6.

 

damianski: с теб си пишем май в тези два форума Публикувано изображение

Мерси за мнението! Откак се опарих с първият ми и единствен автомобил, оттогава предпочитам да се допитам до хората, по-запознати в областта. До сега не ми е изневерявало това правило и много се радвам. Дано е така и сега!

Редактирано от bbozhanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех, че го купих този автомобил. Малко по-натам ще напиша обективно мнение. За сега съм ултра щастлив от това, което получих.П.С. Линкът вече не е активен.Блгаодаря!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и много безаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито и 'иляди безаварийни ;) И понеже линка не работи, дай малко инфо с какво точно си се задомил :D , може и някоя снимчица :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен - на тези километри колата трябва да е супер - само за разхода 6.7 извънградско не съм мн съгласен - според мен реално (имам познат с 2.0 автомат) е около 7.5-8.0 ама те тези данни са от каталог ,където както знаем почти всички производители послъгват ! Къде мислиш да я поддържаш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...