Jump to content
bonev911

Мнение относно Акорд 2.0 1993

Recommended Posts

Здравейте, колеги и колежки. Интересува ме вашето мнение относно http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11360277301143656&f1=details&slink=2hjdgz

тази обява. Интересува ме най- много държанието на мотора, разхода на газ. Тъй като съм малко големичък за сивик (194 см съм висок) и търся някаква алтернатива. Твърдо съм се спрял на хонда, в интерес на истината най- ме радват сивик 4та генерация, но... По каталог дават градско 10.7 бензин, което на газ какво ще дойде? Изобщо всякакви препоръки и мнения ще са ми от полза. Прибегнах до пускане на тема( като краен вариант), тъй като определено иска Публикувано изображение на предния капак...

Извинявам се, ако темата не е на място, новак съм все пак :)

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако не се лъжа двигателя трябва да е небезизвестния двулитров ф20а4,който е страхотен двигател,много здрав,надежден,с редовна смяна на консумативи няма да даде проблем,слагат го и на акорд и на прелюд...колата не изглежда зле за тия пари...успех с търсенето и хвърли по едно око и на прелюдите...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам мотора е F20A7/имах същата/. В общи линии един от най-здравите автомобили на Хонда. Колата е за без пари. А и с газова бонус. Най-добре я покарай, за да решиш дали е твоята.На газ не мога да ти кажа разход, бензин извънградско - 8, градско - 12, зимата още нагоре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

това е купе четвърта генерация с две врати обява та я гледам повече от година иначе тези модели са много широки от вътре, страхотна возия и здрави покараш ли малко няма да ти се слиза

Редактирано от nakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е купе четвърта генерация с две врати обява та я гледам повече от година иначе тези модели са много широки от вътре, страхотна возия и здрави покараш ли малко няма да ти се слиза

Точно това, че от бая време я гледам и аз, не е чиста работа много много... но си се оглеждам доста, живот и здраве до средата на април трябва да има някое зверче, паркирано пред блока :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с гледане не става...Обадете се и ще разберете каква е ситуацията. Освен това не е популярен модел в БГ и - не е модерна, бегачка, икономична или каквото и да било от общо приетите стандарти. Но това е доказан автомобил със собствен стил, визия, много добро съчетание м/у комфорт и динамика и каквото и да напиша няма да е достатъчно. Имаше в нета едно клипче за изминати безпроблемни 1 500 000мили с Акорд 4ген...не са случайни тия мили...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...