Jump to content
paRADOx

Месечна среща София

Recommended Posts

НЕДЕЛЯ 31 МАРТ 2013 ГОДИНАПубликувано изображение

Място: Слатина, зад Булгарплод

Час: 13:00

GPS координати

42.679375,23.388777

С идването на топлите дни, наближава и поредната месечна среща в София. Публикувано изображение

Заповядайте всички, които се скатавахте през зимните дни.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с Ровърчето можели да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама може разбира се :) Няма да си единствения с друга марка, предполагам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме да откриваме пролетта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази месечна ще е много интересна. Публикувано изображение

Ще има нови Хонда попълнения в редиците ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аааа така......и аз съм там със сигурност...по прогноза и времето ще бъде с нас....нека да се съберем повече...Публикувано изображение!!

Редактирано от joskata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не съм командировка и аз ще мина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето ще е чук (поне така го дават) - крайно време е да си сложа новите летни обущета на бабата :lol:/> и естествено ще присъствам :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един полупредател ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: ами ела пеш..........

И един полупредател ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз ще се включа за неделната срещичка ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави в неделя съм на линия с бавната кола Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвам и аз да видя колко ми е бърза d13-ката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте мисля тази среща да ми е сефте :) занимавам се известно време с моята малка фурия (Д15Б7 купе) и бих се радвал да я пробвам с някоя д15 или д16 да свиря малко часовника :) до утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пролетта добре се отразява на желанието ни за гонки, дано няма пак полиция да ни пази :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да Ви поканя всички утре да си изкараме една хубава среща. Искам този месец да си замерим колите.p.s.: Боби и Кало да хванат да излязат като мъже на старта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха аз хвърлям ръкавицата на Кало,мисля че на 250м(колкото е на булгара) ще падна най-мн 1 кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички тези уговорени гонки, трябва някой да блокира и пътя на полицаите към Булгара, защото ако и те четат нашия форум, сигурно вече са приготвили десет патрулки....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако четат:няма да има гонки-само се шегуваме :P:D;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават го да вали утре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим дрифтове тогава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите да си сверите часовниците и да закъснеете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D/> Сверени са .....Още малко и тря да палим хондетата да вдигат маслото. Дано да се съберат доста коли да стане интерестно :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра срещичка се получи, аз съм доволен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная, не съм очаквал такава масовост на събитието. Направо лудница!По едно време не знаех какво се случва>!?!< Отвсякъде коли, прекъсвачи, турбини, пушек от гуми, мирис на съединители.....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше екстра,евала. Нещо снимчици,клипчета ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Много добра среща ;):cool:;) ;) Яко вървежи, коли, стартове, лудница!!!Интересува ме тоя прелюд, където се пускаше доста пъти, с какъв мотор е? Много добре звучи и върви колицата! Евала!Така.. Снимки, сайта ми ги качи в същия албум от предния път :huh: първа снимка от днес трябва да е тази : http://wwwspirit.snimka.bg/automobiles/honda-meeting-31-03-2013.733459.30053048И в YouTube си нямам идея как да направя албум, ако изобщо може :lol:http://www.youtube.com/user/bobenc0/videos?view=0&flow=gridАко не се отваря, кажете, новите клипчета са тея с еднаквите имена DSC_***Все още не съм ги именувал :ph34r: Големи поздрави :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да Ви поканя всички утре да си изкараме една хубава среща. Искам този месец да си замерим колите.p.s.: Боби и Кало да хванат да излязат като мъже на старта.

1. Смиших както винаги и не дойдох :lol:/>/>2. Кажи на всички защо преди всеки старт трябва да изчакаш определено време в обороти ( и какво точно гледаш по таблото ).3. Кажи колко ти тежи колата.4. Дупница е на 20ти Април, има и тема.5. И защо аз трябва да съм мерилката на цяла софия, като има доста по-направени коли от моята?п.с. То си личи кой е мъж - аз един болт да завия по колата и го споделям, не мишкувам и да викам че съм сток ;)
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале супер среща се е получило как ме е яд, че не дойдох, а идвах до София и даже засякох зеленото БМВ Е34 в Младост 2, а бях известен и поканен от фена Парадокс тцтцтцт другия път ще намина с асматика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме тоя прелюд, където се пускаше доста пъти, с какъв мотор е? Много добре звучи и върви колицата! Евала!

ако става въпрос за мен, 2.3 е мотора :lol: мъртвец най-страшен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей! :D Вие го обърнахте на "Бояна" 2 :D Кви са тия немски кръпеле там?! Нема ли кой да ги отупа и да си ходят? :P Евала за срещата, на следващата ще намина! :)

 

П.П. murdera пускахте ли се с paRADOx, щот гледам вървите на почти еднакво разстояние след врачанската Б16ка?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сме се пускали,аз не стоях до късно,че си имах работа.Живот и здраве другата месечна ще правим стартове и с/у Радо и с/у врачанката и с/у СТ-ския ЦРХ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра беше, но можем да продължим започнатото още на 20-ти Април на пистата до Дупница ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да Ви поканя всички утре да си изкараме една хубава среща. Искам този месец да си замерим колите.p.s.: Боби и Кало да хванат да излязат като мъже на старта.

1. Смиших както винаги и не дойдох :lol:/>/>/>2. Кажи на всички защо преди всеки старт трябва да изчакаш определено време в обороти ( и какво точно гледаш по таблото ).3. Кажи колко ти тежи колата.4. Дупница е на 20ти Април, има и тема.5. И защо аз трябва да съм мерилката на цяла софия, като има доста по-направени коли от моята?п.с. То си личи кой е мъж - аз един болт да завия по колата и го споделям, не мишкувам и да викам че съм сток ;)/>
Така, да разбуля най-накрая какво е правено по тази врачанска Б16-ка дето дере всичко наред.Колата е бивша Д13-ка без никакви екстри/само хидравлика, която е откачена :-) /.Суапнат Б16А2 двигател с ОБД2 инсталация и компютър, скоростна кутия С9Б, генерация на ф60 с едно проходно гърне и спортен филтър конус за 20лв. От колата са свалени задната седалка, предна дясня седалка и в багажника няма нищо. Не е мерена на кантар, очаквано тегло около 900кг.Казвам на всички защо изчаква преди старта и гледа в оборотомера: обяснението е просто, момчето си гласи оборотите на които тръгва. От хилядите стартове е намерил оптималните обороти на които колата тръгва най-добре.Мистерия няма читав двигател в леко купе това е ;-)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дере всичко наред ли ? Аз дочух, че е паднала от заводско 4 врато е46 със кожен салон :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам на всички защо изчаква преди старта и гледа в оборотомера: обяснението е просто, момчето си гласи оборотите на които тръгва. От хилядите стартове е намерил оптималните обороти на които колата тръгва най-добре.

От това обяснение по-неправдоподобно не бях виждал. 1во - как така е намерил оборотите като те варират за всяка настилка? 2ро - той да не е кьорав че да чака 5-10 секунди да намери тия обороти на тоя оборотомер? 3то - оборотомера на 5 ген има доста голяма стрелка, не знам защо му е нужно да си пази с ръка завет за да го види :dry:/>
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерацийка, скорости...значи не е съвсем стоков тоя Сивик. :DНищо, нищо. И аз ще подготвя тайни изненадки.Другият път си махам тубата и салона от колата, и ще се замерим пак със всичкопрепариращият Civic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ:Вади ги на магистралата на варел и със слик Раде не на тея прашни 200метра на булгара да се разбере дали верно върви колкото е и грозна тая кола ил исамо се лае :Д:Д

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...