Jump to content
Guest bojeto

Нещо ни взеха на ташак Колегите от Опел Форума

Recommended Posts

Guest gadjo_1978

е кат ни налупат там опелите ще черпиме какво да се прави

абе аз ще почерпя :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

еееееее, сигурен бях че ще се разберем :)утре ще пиша кога ще мога, а като знам, разбираме се с Божето и идеми нека времето бъде с нас... не че е проблем и на дъжд ама остават едни въпроси "ами ако беше сухо....." и тем подобни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Хахаха долни инриганти сме всички :) 323f-fan като подкараш Астра тогава говори :P Хонда биела Вектра 115к.с. ами ще я бие как няма да я бие като Вектрата е тежка бре.Я ги опъни след 400метра да видим кой кого ;) Никой от каращите Астра не е със самочувствие по-голямо от твоето,просто на теб така ти се иска....Купи си Хонда и ела аз ще те чакам да ме напляскаш ;)

Карал съм доста астри,но не съм 150к.с.,затова и се допитвам до хората които знаят по-добре.Относно вектрата,вярно е че е по-тежка но е 2.0 и с 25к.с. отгоре,като е по-тежка що не я бие опел 1.6 или голф 1.6.Или пък да се срещнат хонда 90 к.с. с астра 90к.с.,нищо че астрата е 1.8.Пък относно другия въпрос съм виждал астра 150 да бие хонда 125,ама 160к.с. хонда не съм виждал да я бие астра затова питам,ма като гледам едните едно,опелджиите друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Не са ни взели на ташак, просто колегата им образува нерви :D Иначе аз съм се пускал няколко пъти с един от тях, които между другото единствен е начетен и похвали наште коли и неговата астра върви определено повече от моя рекс. Той казваше, че е с чип и нещо си го тестваше, но с мен! Биеше си ме и това е нормално, мен не ме срам. Може да ми върви колата наравно с някои мотори и джипове по 230 коня и т.н. но което си е така, си е така. Айде със здраве и карайте безопасно! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Не са ни взели на ташак, просто колегата им образува нерви :D Иначе аз съм се пускал няколко пъти с един от тях, които между другото единствен е начетен и похвали наште коли и неговата астра върви определено повече от моя рекс. Той казваше, че е с чип и нещо си го тестваше, но с мен! Биеше си ме и това е нормално, мен не ме срам. Може да ми върви колата наравно с някои мотори и джипове по 230 коня и т.н. но което си е така, си е така. Айде със здраве и карайте безопасно! :D

Жалко че сме далеч ,за този ти пост те черпя бира и даже две :) Един да рабере къде е ключа за палатката.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

garooo ... проблема не е в това коя кола върви повече от другата на 400м или 1Км ... наистина не схващате същността ... мерите се все с коли ,с които никога няма да сте в един клас по обем на двигателя ... Джеските (16к) вървят много и щеше да е срамота да не е така при положение че това е най голямата бегачка от стандартните коли на Опел ,като се изключи можеби калибра турбо ... Но даже не си правите труда да я сравните с най-голямата бегачка на хонда от тоя размер демек TYPE-R а все да е нещо с по маломощен двигател и по-дълги скорости ... ами да се дърпаме тогава - естествено че нямам шанс ,но поне да се накефите че опелите вървят , нали все-пак съм със великото 1.6 на хонда пък какво като можду моя двигател и B16B разликата е 2 пъти в мощността ... и пак избери произволна вектра или астра и 1.6 и може да пробваме колко точно върви тоя най-маломощен 1.6 на хонда на най-тежкото купе на което се слага ? ... аз го пробвах и мога да ти кажа за вектра 96-та 1.6и16к и същата година и двигател астра ... е сети се сам ... най-смотаната хонда не дава никакъв - ама АБСОЛЮТНО никакъв шанс на най-добрите астра и вектра 1.6 ... и това е на драг на магистрала ... сети се какво става на път със завои ... с вектрата пътувахме заедно и оня шумахерист дето на прав път кара със колкото може колата спирах да го чакам 5 пъти ,но това е друга тема за разговор ... корса GSI не съм я писал умишлено защото мъника ме бие с малко до 100 и предполагам ,че и от там нататъка ще го мога само на максимална скорост , но не съм пробвал ... но моля ви не казвайте че сте много бързи защото това не е принцип ,а изключение ... при повечето марки П.П. Astra GSI до колкото знам има 3 варианта на двигател с модификациите им ( не ги знам ) 2.0и -115, 120коня .. 2.0и16к 150 коня и 2.0и 16в Екотек ... като последния ако падне под 9.5 до 100 значи пуска голям баир и е сложил велосипедните гуми :D ... така че колегите дето дърпат със D16a8/9 двувалови джесита може да са много прави и да не лъжат , но просто да не са дърпали 150 коня а 136 умрели магарета с цел икономия на бензин в спортната кола ....Наистина мир да има , но да не обръщаме темата на безпочвени обиди и изхвърляния ... аз имам много приятели дето карат опел и като се изключи ръждата (която настига и доста пъргавите иначе хонди) опела е много прилична кола ,която освен другото е и лесно достъпна за хората :D

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Ей да му се невиди....и ти нищо не си разбрам май защо е пусната цялата тема :D Е не ми е ясно защо не включваш Корса ГСИ нали и тя е Опел.....ами най-новата Корса дето ще излезе били я сравнил със Тайп-р :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

казах ти ,че не мога да я меря с мен ... а иначе за най-новата - прати линк да видим и да оценим ,че нищо не знаем за нея ... все-пак не сме фен клуб на опел :D но може и да се намери с какво да се съпоставя :DП.П. корса гси я измери с един сивик 4-та генерация д16 и виж какво ще се получи :)

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

само ще ти издам че е към 200+ ксили има и по-малко 170 ама .........аз не съпостявам защото знам кое как върви....ама ти явно не знаеш :D

Редактирано от garooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

не знам наистина ... това трябва да се види преди да се коментира :D така на сухо не става ... то и тука се говори за някакъв сивик 240 коня и един който вече е в кръга на мечтите ми - 280 ,ама това е само "говори се " и не може да се коментира :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

образовах се малко :D ... сега ми кажи кое от двете е вярно или дали не е трето ? :http://www.worldcarfans.com/spyphotos.cfm/...-opc-spy-photoshttp://www.ultimatecarpage.com/frame.php?f...amp;carnum=1537и ако е някое от тия ,защо да не мога да сравнявам ? пак почнах с глупостите де както и да е ... не ми отговаряй няма смисъл да спорим за коли които не съществуват :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest power`dream

Луди ли сте моята кола е най-бърза! :D За какво вечно спорите с тия хора???? За всеки неговото ще си е най-бързо... давайте сега да се избием по тоя повод ......Евала ли да ви правят за това, че можете да се храните и псувате? ако това искате тогава.... :D ( ако някой не схваща това го казвам с ирония)Ама се замислете, че е супер безсмислено и тъпо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Луди ли сте моята кола е най-бърза! :D За какво вечно спорите с тия хора???? За всеки неговото ще си е най-бързо... давайте сега да се избием по тоя повод ......Евала ли да ви правят за това, че можете да се храните и псувате? ако това искате тогава.... :D ( ако някой не схваща това го казвам с ирония)Ама се замислете, че е супер безсмислено и тъпо!

Аз пуснах темата за рекс срещу астра и не мога да разбера защо така се оспамиха нещата.Мисля че не е лошо да питам понеже не знам,а именно -сток рекс 160к.с. има ли шанс срещу астра с чип и филтър,щото мисля че сток рекс срещу сток астра резултата ще е в полза на рекса.Прав ли съм,щото вече се омешах кой с кой се гонил и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Yama

На кой въобще му дойде наум да сравнява Honda и Орел :cool: ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest h3ll1
:cool::D бе то май няма сток астри - аз къде по пътя засичам такива - всичките са със лампи крушки, светлини, и всичките сини :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Ей да му се невиди....и ти нищо не си разбрам май защо е пусната цялата тема :D Е не ми е ясно защо не включваш Корса ГСИ нали и тя е Опел.....ами най-новата Корса дето ще излезе били я сравнил със Тайп-р :cool:

я стига си плашил гаргите кажи каква е тази :D корса недеи да криеш само за себе си :Dдаи някакви данни за нея 0-100км 400м 1км Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

За прост човек и силен ветър, прегради нема!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest h3ll1

Колеги, ташака настрана, ама има и още една хонда за сравнения, която забравихте - модела се казва ИНТЕГРА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Колеги, ташака настрана, ама има и още една хонда за сравнения, която забравихте - модела се казва ИНТЕГРА.

:cool:няма смисал нея да я слагаме:Dне виждам конкуренция :Dпоне аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Разчатили сте се, струва ми се. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...