Jump to content
Guest bojeto

Нещо ни взеха на ташак Колегите от Опел Форума

Recommended Posts

Guest K1r1L

стига е ся да не настане воина м/у два форума ? :geek:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Всички сме интриганти.... че и Михо го намесиха.... човека от 1.4 на 1.6 отива, ма не.. 1.5 билаА по темата с калибрата на бобопич.... ако е с интериор и без азот ще го биеш, по простата причина че сме се пускали с него и знам как върви спрямо мойта. Няма интриги, няма нищо.... като се пробвахме с него си ме биеше с 1 кола или малко по-малко.... аз олекотих и станах малко по-бърз от него ;) оттогава се е зарекъл да олекотява :geek: Много хубаво му върви калибрата за разлика от една купчина други такива дето само на вид са бързи и яростни.Иначе един от опелджиите много хубаво си го беше казал че времената са много сходни.... с една малко поправка: не говорим за 160к.с хонда а за 150к.с ЦРХ, който върви малко повече от фабричната ВТИ-каабе скандалджии сме всички ама айде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

А така,стана боя.Аз казвах ли ви,а?И вие ми отговаряте със сарказъм"А някой загуба има ли?"Не случайно зададох въпроса по-горе,щото тия с астрите голямо самочувствие и понеже не съм карал црх 160к.с.,нито астра 150к.с. и ми беше интересно дали това самочувствие е оправдано,щото с моята хондела 90к.с. си плясках вектра 115к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

А така,стана боя.Аз казвах ли ви,а?И вие ми отговаряте със сарказъм"А някой загуба има ли?"Не случайно зададох въпроса по-горе,щото тия с астрите голямо самочувствие и понеже не съм карал црх 160к.с.,нито астра 150к.с. и ми беше интересно дали това самочувствие е оправдано,щото с моята хондела 90к.с. си плясках вектра 115к.с.

само леки4ко те поправя црх и тои е 150 коня колкото е и астратаю(4е някои да не каже тои е по мощен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Като четох в форума на опел незнам дали е грешка един от членовете казвал че не се е бягал б16а1 еми аз лично гледах гонката между тяа астра и црх-са е вече ако е сменила собственика разбирам вече защото май по едно време беше обявена за продажба но гонката беше реалност :geek:Даже мисля че я има и някаде в нета гонкатаЕ вече е друг вапроса че на някои хора не им се признава че са падали пред свои хора е това е то мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Хахаха долни инриганти сме всички :geek: 323f-fan като подкараш Астра тогава говори ;) Хонда биела Вектра 115к.с. ами ще я бие как няма да я бие като Вектрата е тежка бре.Я ги опъни след 400метра да видим кой кого ;) Никой от каращите Астра не е със самочувствие по-голямо от твоето,просто на теб така ти се иска....Купи си Хонда и ела аз ще те чакам да ме напляскаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Хахаха долни инриганти сме всички :geek: 323f-fan като подкараш Астра тогава говори ;) Хонда биела Вектра 115к.с. ами ще я бие как няма да я бие като Вектрата е тежка бре.Я ги опъни след 400метра да видим кой кого ;) Никой от каращите Астра не е със самочувствие по-голямо от твоето,просто на теб така ти се иска....Купи си Хонда и ела аз ще те чакам да ме напляскаш ;)

маняк я земи изкараи един бурз опел сток 4е аз не се сещам за такъв освн може би за спеедстер... ще ти дам пример АСТРА 2.0 170 коня маи турбо са води или нещо такова 2006 модел с/у сивик 1.8 140 коня седан 2006 знаеш ли какво се слу4и 4акаи 4акаи ще ти подскажа астрата падна и са гониха до 170-80а и падна 2-а тисивика тежи 1260 кг астрата тежи 1350 ако не ме лаже памета (по книжки) 1.8 140 коня 174 нм вс 2.0 ТУРБО 170 коня и много въртящ момент

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gadjo_1978

Като четох в форума на опел незнам дали е грешка един от членовете казвал че не се е бягал б16а1 еми аз лично гледах гонката между тяа астра и црх-са е вече ако е сменила собственика разбирам вече защото май по едно време беше обявена за продажба но гонката беше реалност :geek:Даже мисля че я има и някаде в нета гонкатаЕ вече е друг вапроса че на някои хора не им се признава че са падали пред свои хора е това е то мен ;)

да астрата я купих преди година и отгоре ... битах блажето преди малко и каза че не е имало такова нещо ... а и колата е сток 150 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Евала Bоje показа им за кво иде реч ;););) трябва да разберат ,че 2.0 хонда е доста по добра от 2.0 астра :geek:Добре колега сигурен ли си за това което пишеш беше сьщата астра червена и я караше едно едро момче доколкото знам му викат Божето или Блажето нещо такова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Абе вие не проумявате ли бре.....една хрътка защо надбягва меаката а?Защото е по лека :geek: казвам го за сетем път ама вие явно не вдявате...изравнете съотношението кг/ксила и тогава пак ще си говорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Абе вие не проумявате ли бре.....една хрътка защо надбягва меаката а?Защото е по лека :geek: казвам го за сетем път ама вие явно не вдявате...изравнете съотношението кг/ксила и тогава пак ще си говорим

знаеш ли тогава кво направи щом е така опал4и са в завода на опел 4е са много тежки и да ги правят ве4е олекотени 4е да настигат хондите 4е да не пла4ете 4е хондите са по леки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

не вярвам да е станала грешка ,моя приятел с хондата е разговарял с негови приятели и след това се прави дрьпката това момче по принцип било от София но живеело от 3-4 години в Елин Пелин а и регистрацията на астрата беше софийска нали така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

мале са ме попукаха .. па си представям довечера ... видяло се е ще продавам хондата ще си зимам дизел ... мноо рацери мно нещо :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Абе вие не проумявате ли бре.....една хрътка защо надбягва меаката а?Защото е по лека ;) казвам го за сетем път ама вие явно не вдявате...изравнете съотношението кг/ксила и тогава пак ще си говорим

знаеш ли тогава кво направи щом е така опал4и са в завода на опел 4е са много тежки и да ги правят ве4е олекотени 4е да настигат хондите 4е да не пла4ете 4е хондите са по леки
Мога веднага да те контрирам....вие пък не мрънкайте че Опелите били оглозгани....тва се прави с цел да се изравнят килата с хондата :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Друпката се проведе тогава на гара Верила и ни осведомиха че това е бил Блажето или както там му викат не го познавам да не буркаме нещо колите колега на друпката беше червена астра с софийска регистрация GSI 16V и била над 150 коня :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Абе вие не проумявате ли бре.....една хрътка защо надбягва меаката а?Защото е по лека ;) казвам го за сетем път ама вие явно не вдявате...изравнете съотношението кг/ксила и тогава пак ще си говорим

знаеш ли тогава кво направи щом е така

опал4и са в завода на опел

4е са много тежки и да ги правят ве4е олекотени 4е да настигат хондите 4е да не пла4ете 4е хондите са по леки

Мога веднага да те контрирам....вие пък не мрънкайте че Опелите били оглозгани....тва се прави с цел да се изравнят килата с хондата :geek:

[/quote

и аз мога веднага да те контрирам ти маи не правиш разлика от сток

и пипана кола нали ?(се сещаш 4е като е олекотен ве4е не е сток)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Аз разликата я правя...ама други не мой да я направят...Спора леко се видоизмени ама както и да еТа ако спора е сток ЦРХ 150коня ще натупа Астра ГСи 150коня.....кой кого?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ми аз имам такъв рекс .. намери ти един СТОК опел и праиме теста :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Аз разликата я правя...ама други не мой да я направят...Спора леко се видоизмени ама както и да еТа ако спора е сток ЦРХ 150коня ще натупа Астра ГСи 150коня.....кой кого?

аз мисля 4е двете коли ако са запазили 90% поне от мощноста си:geek:) (за сток)-да отбележацрх ще бие с 2-3 коли разлика това е моето становище по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gadjo_1978

не вярвам да е станала грешка ,моя приятел с хондата е разговарял с негови приятели и след това се прави дрьпката това момче по принцип било от София но живеело от 3-4 години в Елин Пелин а и регистрацията на астрата беше софийска нали така

не има грешка колата си е СО номер момчето си живее от 25 години в ел пел става дума за някой друг сигурно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми може би но френда ми каза че на шофьора на тази астра му викали Блажето а и хората така викаха тогава кадето бяха на Верила абе вече незнам мога да ти подскажа Блажето с дьлга коса ли е ,тоя определено беше тогава с дьлга коса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ае да се намери една сток астра и да праиме теста викам аз са блажето няма да го търсиме :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

За колегата от Елин Пелин виж си пощата имаш л.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Намира ни се такава....даже две имаме в наличност...проблема е един само Варна-София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

крис ще идва към софия тия дни каи му ,че съм казал че голям бои ше яде да идва с астрата ако може :geek:нищо ,че неговата е 8 клапана ма варви колко винтилова ьаьааь

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Върви леко отгоре винтиловата :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gadjo_1978

всяка събота или неделя - съм свободен който иска с хонда да заповяда в елин пелин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

е са до елин пелин няма се вдигна :geek: за софиа ако има нещо съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gadjo_1978

е са до елин пелин няма се вдигна :geek: за софиа ако има нещо съм на линия

че то много далече 18 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Боже ела бате до Пелина тькмо може да се видиме и да обмениме опит тькмо ше ви запозная с приятеля ми с реска а и не е много далече на 15 мин.пьт няма и толкова :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

близко е..... ма кво ли се бутам и аз при големите батковци :geek:все пак тия дни и аз съм навит да се пробвам че с такава астра не съм се пускал.Утре или в други ден ще ви кажа дали ще се включа.gadjo_1978 а теб бих искал и да те питам за една фирма по елин пелинско, ма това като/ако се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ми ако емо иска скокнеме може да измислиме нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

1 net кажи за коя фирма става вьпрос може да ти помогна работя наблизо а и майка ми е ревизор и ги знае повечето фирми :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

охооооо с майка ти и безплатна продукция можем да изкараме :geek: да не размиваме темата, става дума за фирма продаваща смоли и ровинг и една купчина интересни неща, но нито ми е спешно нито нищо, така че споко.Божо, тия дни ще се чуем и може да се разходим... колко му е, ма ти си за тая гонка, щото нито съм с ЦРХ, нито съм 1.6, нито съм 150 к.с. Аз искам да дойда просто за проба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

и да паднем пак ще пиинем както се казва :аьаь

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Винаги ЗА, сатига gadjo_1978 да ни заведе :geek: пък най много ако паднем да трябва да го черпим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

е кат ни налупат там опелите ще черпиме какво да се прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...