Jump to content
e4omir

Смяна на задна врата на анличанка

Recommended Posts

Здравейте колеги, не намерих подобна тема във форума и за това пускам тази. Преди време ми удариха задната дясна врата на англичанката и от колега от форума закупих същата врата, но без никакво оборудване. Някой правил ли е подобна цялостна смяна на всичко по вратата? В смисъл, най-много се притеснявам как ще извадя стъклото и държачите и как ще ги монтирам на другата за да я сменя. От някои места чух, че се "подрязвало" стъклото, и че било доста сложно за смяна. Всякаква информация ще ми е полезна и като се постопли ще я пробвам, със сигурност знам, че ще я разглобя, но после...?Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо сложо ,кво ше подрязваш .От еднната сваляш и редиш на другата работа за 20 минути .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сложна смяната колега.Най-сложно поне за мен е свалянето на самото стъкло,защото трябва да го свалиш до точно определени отвори на вратата и от там да бръкнеш с тръбно ключе за да отвиеш двете болчета които го държат.След това развиваш всички болчета които държат механизма и местиш всичко това на другата врата Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...