Jump to content
katko

Honda Civic 1.6

Recommended Posts

преди малко си направих регистрация понеже искам да си купя honda civic 1.6 хечбек 5 врати 1997-2000 защото не намирам читави в сайтовете за коли.вчера ходих да гледам една но имаше доста забележки по нея.2 от вратите не се затваряха добре (подлежат ли на ремонт) пръскана е тук там предните дискове имаха голям ръб като цяло много забележки.мога ли да си намеря хубава или да се насочват към по новата ?? моля за съвет понеже няма с кой да се консултирам. и да покажа коя съм ходил да гледам http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11362067384983678&f1=details&slink=2erboj вътре е мн добре салона е изпран таблото и волана са като нови.но това затваряне на тези врати ме притеснява.ако някой ми помогне със съвет ще съм много благодарен Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Хубаво си се насочил към марката.Иначе конкретно за тазиаз не бих я взел с монтирана газова уредба.Ако си решил да караш на газ,по-добре ти си я монтирай в последствие...да ти е мирна главата Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мисля на газ да карам но не е ли по добре да е поставена в Италия газовата уредба понеже на нашите майстори им нямам вяра.влюбен съм в тези коли стойката возията просто уникално.вчера като седнах в нея не ми се излизаше :D :D но след като видях забележките се отказах от нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз лично смятам,че е по-добре да си сложиш газ тук.Не знаеш колко е карана на газ в Италия,как е поддържана там...клапани,филтри и т.н. Италианците са малко палачори и аз не бих рискувал.Това все пак си е мое мнение.Успех с избора!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ще ви послушам но трябва да си намеря някоя по запазена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм собственик на Honda Civic намерих подходящата и я взех Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега!Много да те радва и дай снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря.ще кача тези дни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги търся да купя брава за багажника на хондата понеже чопчето за отключване от купето е счупено някой ако продава и е здрава я вземат веднага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самия чоп на бравата е счупен и като дръпна лоста от вътре не се отваря само с ключа може

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата голяма красавица е! А за бравата съм ти писал на лично! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,колата изглежда перфектно.Пускай тото ,четири дни между двата поста и я намери. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...